X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Artysta w definicji Stinga i Shaggy'ego

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2018 16:01
Zapraszamy do wysłuchania drugiej części rozmowy Anny Will ze Stingiem i Shaggym, nagranej tuż przed ich koncertem w studiu im. Witolda Lutosławskiego.  
Audio
  • Anna Will rozmawia ze Stingiem i Shaggym cz. II (Muzyczna Jedynka)
Sting i Shaggy zagrają w Polskim Radiu
Sting i Shaggy zagrają w Polskim RadiuFoto: mat. promocyjne/Universal Music

Anna Will: żyjemy w świecie mediów społecznościowych. Właściwie każdy może zostać dziś artystą. W jaki sposób weryfikuje się, czy ktoś nim naprawdę jest?

- Nie sądzę, że każdy może zostać artystą. Każdy za to może zostać sławny – to prawda. Jednak to dwie różne sytuacje. Znam wiele internetowych sław, ale tego, czym się zajmują, nie można określić mianem sztuki – powiedział Shaggy.

gal1200.jpg
Sting i Shaggy w Polskim Radiu. Koncert i ekskluzywne wywiady

- Zdefiniowałbym artystę jako kogoś, kto odciska swoim działaniem szczególne piętno, wyróżnia się, czy to głosem, sposobem gry, komponowania, czy pisania tekstów. To musi być wyjątkowe. Kiedy słucha się takiej twórczości, rozpoznaje się tę wyjątkowość natychmiast. Ona wykracza poza rodzaje. Jest wielu utalentowanych artystów, którzy brzmią podobnie do innych, jednak chodzi o pewną nietuzinkowość. Myślę, że Shaggy jest gwiazdą, bo nikt nie śpiewa tak, jak on. Nikt też nie brzmi tak, jak ja – przyznał Sting.  

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której Shaggy opowiadał o społeczeństwie rodzimej Jamajki, a Sting powiedział, co – podczas koncertów – kusi go najbardziej.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Rozmawiała: Anna Will

Gość: Sting i Shaggy (muzycy)

Data emisji: 20.04.2018

Godzina emisji: 14.25

abi/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sting i Shaggy opowiedzieli nam o wspólnej płycie i pierwszym spotkaniu. "Myślałem, że to Sean Paul"

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 20:53
Sting i Shaggy w niedzielę 15 kwietnia wystąpili w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Był to przedpremierowy koncert promujący ich wspólny album 44/876. Na scenie wykonali m.in. singiel promujący płytę pt. "Don't make me wait". Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, którego artyści udzielili portalowi PolskieRadio.pl na chwilę przed wyjściem na scenę.
rozwiń zwiń