Leski: wpadłem w muzykę i koniec

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 15:00
– Myślę, że "Splot" to była płyta marzyciela, a najnowszy album to płyta człowieka twardo stąpającego po ziemi – powiedział w Muzycznej Jedynce Leski, zapowiadając nowy album "Miłość. Strona B", który ukaże się już 1 czerwca.
Audio
Paweł Leszoski w studiu radiowej Jedynki
Paweł Leszoski w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Na płycie nie ma niczego z poprzedniego Leskiego. Artysta dojrzał muzycznie i życiowo. - Zostało mi kilka piosenek i myślałem, żeby kiedyś je wykorzystać, ale odszedłem już tak daleko, że stwierdziłem, że nowy materiał musi być czymś zupełnie innym. Życie. To ma zawsze drugą stronę. Póki co wpadłem w muzykę i koniec – przyznał w rozmowie z Marcinem Kusym.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której prezentujemy nagranie utworu "Skąd ten wir" z płyty "Miłość. Strona B".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will

Rozmawiał: Marcin Kusy

Gość: Leski (Paweł Leszoski)

Data emisji: 25.05.2018

Godzina emisji: 14.42

abi

 

 

 

Czytaj także

Stanisława Celińska: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 16:49
Aktorka i piosenkarka przekonuje, że zawsze się budzi nowy dzień. Dlatego śmieje się z dekadentów, którzy wiecznie narzekają. - Jutro wstanie nowy dzień, a ty zostaniesz w dołkach, a dzień wstał i nie jesteś w stanie tego zatrzymać - wyjaśnia. Jej zdaniem, jeżeli ktoś uważa, że dnia nie będzie, to ginie. I taki przekaz, że trzeba być optymistą, jest na płycie "Malinowa", której premiera 25.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grupa Strain podtrzymuje gitarowe tradycje Wrocławia

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 17:47
Młody zespół Strain gra już siódmy rok. W maju wydał swoją drugą płytę zatytułowaną "Blooming”.
rozwiń zwiń