Maciej Lipina i solowy debiut po latach ze Ściganymi

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2018 18:00
Wokalista, gitarzysta, lider grupy Ścigani, a także odtwórca głównej roli w spektaklu "Skazany na bluesa" w Teatrze Śląskim jesienią wydaje solową płytę. - Po tylu latach grania przyszedł czas na pierwszą płytę pod moim nazwiskiem - mówi Maciej Lipina.
Audio
  • Maciej Lipina zapowiada swój solowy debiut (Muzyczna Jedynka)

Zapowiedzią albumu jest singiel "Wysłałem dobro". - Tę płytę nagrałem przede wszystkim dla siebie, moich córek i najbliższych, a jak ktoś jeszcze to doceni, to będzie super. Wiadomo, że milionowe odsłony w internecie mają nawet głupawe sytuacje, jak ktoś rozwali auto albo wywróci się na schodach. Dobre rzeczy nie muszą być, a wręcz nigdy nie były dla mas - przyznaje muzyk.

W audycji posłuchacie singla "Wysłałem dobro". Autor piosenki wyjaśnia, jakie refleksje kryją się pod tym tytułem.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Maciej Lipina (wokalista, gitarzysta, założyciel i lider grupy Ścigani)- singiel „Wysłałem dobro”

Data emisji: 7.06.2018

Godzina emisji: 13.26

mg/ag

Czytaj także

Stanisława Celińska: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 16:49
Aktorka i piosenkarka przekonuje, że zawsze się budzi nowy dzień. Dlatego śmieje się z dekadentów, którzy wiecznie narzekają. - Jutro wstanie nowy dzień, a ty zostaniesz w dołkach, a dzień wstał i nie jesteś w stanie tego zatrzymać - wyjaśnia. Jej zdaniem, jeżeli ktoś uważa, że dnia nie będzie, to ginie. I taki przekaz, że trzeba być optymistą, jest na płycie "Malinowa", której premiera 25.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

K.A.S.A powraca z nowym, wakacyjnym utworem. Będzie hitem?

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2018 15:20
Swoją karierę solową rozpoczął w 1996 roku. Jego przeboje takie, jak "Maczo" czy "Każdy lubi Buggie" zna i śpiewa cała Polska. Dziś Krzysztof Kasowski powraca z nowym utworem, który idealnie wpisuje się w wakacyjny klimat. Premiera utworu, zatytułowanego "Piasek" miała miejsce pod koniec maja. Czy piosenka stanie się hitem lata, na miarę wcześniejszych przebojów?
rozwiń zwiń