Reni Jusis wraca do korzeni

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2018 17:48
- "Ćma" to powrót do moich tanecznych, klubowych korzeni. Płyta powstawała po zeszłorocznej trasie koncertowej. Nie chcieliśmy przerywać rytmu wspólnych spotkań i nie chcieliśmy aby ta energia, która w nas była gdzieś uleciała w powietrze, więc postanowiliśmy przekuć to na nowe kompozycje - mówi w "Muzycznej Jedynce" artystka. 
Audio

Kilka dni temu na półki sklepowe trafiła nowa płyta Reni Jusis "Ćma". Wydawnictwo promuje singiel o tym samym tytule:- Jest to płyta mniej eksperymentalna a bardziej nastawiona na koncerty - mówi Reni Jusis.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Reni Jusis (piosenkarka, autorka tekstów, muzyki i producentka nagrań)

Data emisji: 25.09.2018

Godzina emisji: 14.18

kh

 

Czytaj także

Nowy projekt Piotra Rubika. Premiera w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2018 18:10
Piotrowi Rubikowi sprawia radość, że raz może napisać psalm, a niedługo potem piosenkę popową. Właśnie niedawno taką piosenkę stworzył do spółki z Marcinem Januszkiewiczem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Buslav nie jest już debiutantem i szuka czegoś nowego

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018 12:52
Busław, czyli Tomasz Nikodem Busławski to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Jego muzyka oscyluje na granicy popu, delikatnej elektroniki i piosenki poetyckiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Rosak i reedycja płyty "Who Knows"

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 18:07
Album "Who Knows" ukazał się w czerwcu 2016 roku. W tym roku doczekała się wznowienia w nieco bogatszej wersji, bo będzie jeden utwór więcej. - Ta płyta jest jak bumerang, rzuca się nią, a ona wraca - mówi twórca krążka Paweł Rosak
rozwiń zwiń