Muzyk TSA wspiera Choinki Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018 15:09
Program 1 Polskiego Radia już po raz siedemnasty organizuje akcję charytatywną Choinki Jedynki. W tym roku akcję wesprze gitarzysta Andrzej Nowak. Muzyk znany z zespołów TSA i Złe Psy przekaże na licytację swoją słynną gitarę.
Audio
  • Andrzej Nowak o udziale w akcji (Muzyczna Jedynka)
Lider i założyciel zespołu TSA
Lider i założyciel zespołu TSAFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Owa gitara to model Hagstrom Super Swede. Andrzej Nowak jeszcze w listopadzie zagra na niej kilka koncertów. W "Muzycznej Jedynce" opowiedział kilka ciekawostek o swoim instrumencie.

Choinki-jedynki_1200x660_2.jpg
Choinki Jedynki 2018. Zakończono przyjmowanie prac

- Ta gitara brała udział w ostatnim teledysku. Ona będzie specjalnie numerowana. W pewnym miejscu będzie miała bite nowe numery oraz certyfikat Andrzeja Nowaka tak, żeby nie było żadnych wątpliwości od kogo jest ta gitara – powiedział gość.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.  

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Andrzej Nowak (muzyk)

Data emisji: 21.11.2018

Godzina emisji: 14.42

abi

 

 

 

 

Czytaj także

Adam Sztaba: o takich ludziach, jak Grzegorz Ciechowski, nie można zapominać

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2018 16:41
W 2015 roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie odbył się koncert "Grzegorz Ciechowski: spotkanie z Legendą". Potem wyszła płyta. Zainteresowanie koncertem oraz płytą było tak duże, że Adam Sztaba i jego orkiestra po trzech latach postanowili ponownie promować materiał na długiej trasie koncertowej.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Piaseczny: jestem szczęściarzem

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2018 14:45
- Chociaż nieczęsto tak o sobie myślę, to kiedy grałem trasę z okazji 25-lecia i później, kiedy wysłuchiwaliśmy nagrań i wybieraliśmy te, które znajdą się na płycie, uśmiechałem się do siebie. Nie da się do tej historii nie uśmiechać - mówi w "Muzycznej Jedynce" artysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patrycja Markowska: po 17 latach poczułam się gotowa

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 14:45
"Droga" to pierwszy wspólny album Patrycji i Grzegorza Markowskich. - Z dobrych fluidów, z przyjaźni, wynikają fajne rzeczy - mówi w "Muzycznej Jedynce" artystka. - Stąd płyta, która w zasadzie powstała sama - dodaje.
rozwiń zwiń