X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcin Spenner. Czy znalazł swoje muzyczne "ja"?

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2019 13:33
– Płyta nie jest stricte rockowa, są też spokojniejsze kawałki. Aczkolwiek nie będę oszukiwał - w stronę rocka również mnie ciągnie – mówił w audycji Marcin Spenner. Singiel "Na czas" promuje płytę o tym samym tytule.
Audio
  • Marcin Spenner o nowym singlu "Na czas" (Muzyczna Jedynka)

Marcin Spenner śpiewa od 2009 roku. Przez te dziesięć lat przeszedł muzyczną ewolucję. Popularność przyniósł mu udział w programie "X-Factor". Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu i ostatecznie zajął drugie miejsce.

– Wtedy wszystko się zaczęło. Przewrotny tytuł "Na czas" wynika z tego, że po programie czas mnie gonił. Czułem silną presję otoczenia oraz wytwórni, że mój czas mija i muszę szybko wydać płytę lub chociaż singiel. Był to czas, kiedy trochę błądziłem i poszukiwałem muzycznego "ja". W pewnym momencie stwierdziłem, że zatrzymuję ten czas i z pełną świadomością podjąłem decyzję o wycofaniu się z projektu. Czułem, że muszę zrobić coś, co mi w sercu gra – mówił w rozmowie z Anną Will.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Anna Will

Gość: Marcin Spenner (muzyk)

Data emisji: 25.02.2019

Godzina emisji: 13.22

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Matt Dusk: chciałbym, żeby mój album był tłem przeżywanych emocji

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2018 15:59
- Zawsze uważałem, że muzyka najlepiej sprawdza się jako ścieżka dźwiękowa naszego życia – powiedział w audycji kanadyjski wokalista Matt Dusk. Jazzman mówił w rozmowie z Anną Will o tym, co rozumie pod pojęciem matematyki jazzu, a także o swojej miłości do kultury i stylu życia lat 60.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"30 minut rytmu" zmieniło audycje muzyczne w radiu

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2018 16:27
W 1958 roku zadebiutowała w Rozgłośni Harcerskiej pierwsza audycja muzyczna "30 minut rytmu", którą przygotowali Marek Gaszyński i Witold Pograniczny (zm. w 2008 roku – dop. Redakcji). Audycja różniła się od tego, co można było usłyszeć w radiu i zdobyła serca, głównie młodszych słuchaczy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debiutancki album Marty Zalewskiej

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2018 14:50
Konkurs Czwórki Polskiego Radia "Będzie Głośno!" wygrała Marta Zalewska, która w nagrodę m.in. wydała debiutancki album. 
rozwiń zwiń