X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Już 15. raz zabrzmi w Krakowie zaczarowana piosenka

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 14:35
Od 15 lat z ogromnym powodzeniem w świecie muzyki rozrywkowej jest realizowany pomysł Anny Dymnej pod nazwą Festiwal "Zaczarowanej Piosenki".
Audio
  • Anna Dymna o Festiwalu "Zaczarowanej Piosenki" (Muzyczna Jedynka)

- To festiwal dla uzdolnionych wokalnie osób z różnymi niepełnosprawnościami - wyjaśnia Anna Dymna. I przedstawia zasady imprezy. Są dwie kategorie uczestników - dla dzieci do lat 16 i dorosłych od 16 lat wzwyż. W festiwalu biorą również udział gwiazdy piosenki, które sprawują opiekę nad finalistami. Finalistów jest 12, po sześciu z każdej grupy.

Zgłoszenie, w tym płytkę z prezentacją swych umiejętności można wysyłać do 18 marca. A finał w czerwcu. W poprzednich latach zgłoszeń przychodziło nawet kilkaset.

- W tej chwili wszyscy wiedzą, jaki to jest festiwal, że jest na wysokim poziomie, bo zawsze jest bardzo fachowe jury - mówi szefowa Fundacji Mimo Wszystko. Podkreśla, że już przychodzą dużo lepsze zgłoszenia. Wyjaśnia, że nie mają szans osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Dla nich przeznaczony jest inny festiwal - "Albertiana".

W każdej "Zaczarowanej Piosence" jest obecna Irena Santor. - Niezależnie, co dzieje się w jej życiu prywatnym - zwraca uwagę Anna Dymna. I mówi, co zyskują uczestnicy festiwalu.

Kto wchodzi w skład jury? Jak przebiegają eliminacje? Kiedy dokładnie odbędzie się finał? Który z wykonawców szczególnie zapadł w pamięć Annie Dymnej?

Posłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Paweł Sztompke

Gość: Anna Dymna (aktorka, szefowa Fundacji "Mimo Wszystko")

Data emisji: 28.02.2019

Godzina emisji: 13.17

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Dymna: piosenka ma magię uzdrawiania

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 15:00
- W tytule wydarzenia jest zaczarowana piosenka, ja to wzięłam od "Zaczarowanej dorożki" Gałczyńskiego. Ale piosenka ma magię uzdrawiania, że śpiewasz i nagle zapominasz o wszystkim - tak o zbliżającym się Festiwalu Zaczarowanej Piosenki mówiła jego twórczyni, Anna Dymna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Dymna: wszystko zaczęło się od spotkania z ludźmi i od odruchu serca

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2018 14:14
- Zaprzyjaźniłam się z ludźmi z niepełnosprawnościami intelektualnymi z Fundacji Brata Alberta. Pomagałam im robić spektakle - mówiła w radiowej Jedynce Anna Dymna, aktorka, założycielka i prezes Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Każdy ma swoje K2, a może być nim nawet kopiec w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2018 17:30
Kinga Baranowska stanęła na szczytach dziewięciu ośmiotysięczników. Przyznaje, że częścią motywacji, aby pójść w góry była chęć przełamania własnych słabości i przekroczenia pewnych granic. Tak jak u uczestników wyprawy na Kopiec Kościuszki w Krakowie.
rozwiń zwiń