X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal "Brodnica ClassiX". Małe miasto, wielcy artyści

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 15:46
"Brodnica ClassiX" to festiwal, który odbywa się na koniec marca i gości artystów różnych scen muzycznych - od klasyki i jazzu, aż po szeroko pojmowaną elektronikę. Dlaczego w tak małym mieście jak Brodnica zorganizowano tak duże i spektakularne wydarzenie?
Audio
  • Rozmowa z pomysłodawczynią festiwalu - Mają Kwiatkowską. (Muzyczna jedynka/Jedynka)
Festiwal Brodnica ClassiX - plakat wydarzenia
Festiwal Brodnica ClassiX - plakat wydarzeniaFoto: mat. prom.

Maja Kwiatkowska to pomysłodawczyni wydarzenia, która wraz z mężem zapoczątkowała festiwalową inicjatywę w mieście Brodnica. - Ja i mój mąż jesteśmy muzykami. Działamy od pięciu lat w Brodnicy, gdzie wprowadzamy kawał dobrej muzyki. Trzeba być bardzo upartym i mieć w sobie wiele pasji, aby tworzyć takie przedsięwzięcia - mówi pomysłodawczyni.

Mogłoby się wydawać, że sukces w postaci zapełnionych przez słuchaczy hali koncertowych jest zarezerwowany tylko dla mocno wypromowanych festiwali, które odbywają się w dużych miastach. Jak się okazuje, "Brodnica ClassiX" cieszy się sporym zainteresowaniem. - Jestem przekonana, że sale będą wypełnione po brzegi. Nasze doświadczenia w tamtejszym rejonie pokazały, że jest realna potrzeba na tego typu wydarzenia, a mieszkańcy są rządni projektów niszowych - zapewnia Maja Kwiatkowska.

Jak wygląda program festiwalu "Brodnica ClassiX" i dlaczego warto się na niego wybrać? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Paweł Sztompke

Gość: Maja Kwiatkowska (artystka, pomysłodawczyni festiwalu "Brodnica ClassiX)

Data emisji: 14.03.2019

Godzina emisji: 13.39

K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Ścierański: jestem muzykiem, który do pracy ma daleko

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2019 16:23
Krzsztof Ścierański to gitarzysta, mający także dar mówienia o muzyce, zanurzony przez swą twórczość w jazzie. Muzyk swoją miłość do instrumentu identyfikuje z licznymi podróżami. 26 lutego rozproszy gitarowe dźwięki w ramach wydarzenia, jakim jest "Scena Szpilmana - Jedynka Live".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krystyna Stańko o "Aquarius": musiał przyjść taki moment, aby wydać ten album

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 14:34
Krystyna Stańko to jazzowa artystka, która wydała nowy album "Aquarius", gdzie można usłyszeć brzmienie orkiestry kameralnej. Nad całą aranżacją muzyczną czuwał dyrygent - Krzysztof Herdzin. 
rozwiń zwiń