X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Alicja Majewska: dociera do mnie fala uznania ze strony publiczności

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2019 13:47
Dwa i pół roku po premierze płyty "Wszystko może się stać" Alicja Majewska prezentuje kolejny album "Żyć się chce". Teksty piosenek napisali: Magda Czapińska, Andrzej Sikorowski, Tomasz Misiak i Artur Andrus.
Audio
  • Alicja Majewska o płycie "Żyć się chce" (Muzyczna Jedynka)

Na płycie znalazła się również piosenka Wojciecha Młynarskiego napisana w 2003 roku. Jak mówi Alicja Majewska, piosenkę po latach wyjęła z szuflady.

– To ostatni tekst Młynarskiego, z jakim miałam do czynienia. To taka żartobliwa piosenka, ale dosyć złośliwa wobec panów. Dopiero po latach uznałam, że ze względu na wiek mam prawo być taka protekcjonalna w stosunku do mężczyzn – mówiła Alicja Majewska w Muzycznej Jedynce.      

Piosenkarka cały czas jest w trasie koncertowej i planuje już kolejny, jesienny cykl występów, m.in. w Poznaniu i w Warszawie. - Dociera do mnie fala uznania ze strony publiczności. Gram wiele koncertów w pięknych salach. Ludzie kupują bilety, przychodzą, a potem mówią mi tyle pięknych słów, często nad wyraz miłych - przyznała artystka.  

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Maria Szabłowska

Gość: Alicja Majewska (piosenkarka)

Data emisji: 26.03.2019

Godzina emisji: 13.20

abi/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stan Borys - ikona polskiej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2019 15:19
W tym przypadku słowo ikona można zrozumieć dwuznacznie. Jako określenie artysty, ale to również tytuł jego płyty, nagranej w 2014 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzeum Polskiej Piosenki organizuje w Opolu kolejny festiwal

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2019 17:18
Dyrektor muzeum Jarosław Wasik przyznaje, że inspiracją był "duży" festiwal. - Postanowiliśmy zrobić "mały" festiwal i on się będzie nazywał 1. KFPP w Opolu - mówi w Jedynce. I rozszyfrowuje skrót: 1. Krajowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej.
rozwiń zwiń