X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Janusz Kukuła zaprasza na koncert upamiętniający Romana Kołakowskiego

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 13:16
W sobotę (27 marca) w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbędzie się koncert upamiętniający Romana Kołakowskiego. Koncert jest organizowany w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Jedynika będzie transmitowała wydarzenie.
Audio
  • Janusz Kukuła zaprasza na koncert upamiętniający Romana Kołakowskiego
Janusz Kukuła
Janusz KukułaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Zaprezentowane zostaną utwory, zmarłego w styczniu tego roku, Romana Kołakowskiego. - Będą piękne, mądre, delikatne i czułe dla losu człowieka piosenki, bo taką twórczość uprawiał Roman Kołakowski - mówi Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia. 

Pomysł comiesięcznych spotkań Studia Piosenki polega na tym, że młodzi artyści śpiewają piosenki niezwykle zasłużonych osób dla polskiej muzyki. Na koncercie upamiętniającym twórczość Romana Kołakowskiego wystąpią: Agata Klimczak - Kołakowska, Agata Grześkowiak, Bartłomiej Abramowicz, Grzegorz Bukowski i Marcin Kątny. 

- Nadaliśmy tytuł naszemu koncertowi "Przypowieść Błękitna". W tym koncercie będzie wiele zamyśleń, wiele poezji, metafor o naszym losie i przemijaniu - mówi Janusz Kukuła.  

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Maria Szabłowska 

Gość: Janusz Kukuła (dyrektor Teatru Polskiego Radia)

Data emisji: 25.04.2019

Godzina emisji: 13.16

ans/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Maryla Rodowicz: nad nową płytą pomyślę jutro

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2019 17:38
Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny Maryla Rodowicz oddała w ręce słuchaczy swój nowy singiel zatytułowany "Wiosna". - Ta piosenka ze mną zostanie, ale nad płytą pomyślę jutro – powiedziała piosenkarka w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Twórczość Anny German przypomni specjalny koncert

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2019 17:08
W najbliższą sobotę 30 marca w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbędzie się kolejny koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. - Anna German była zjawiskiem artystycznym na skalę światową - mówi Janusz Kukuła.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Diamentowy jubileusz Ireny Santor

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 16:41
Niesamowity kunszt Ireny Santor słuchacze mogą podziwiać już 60 lat. Ale artystka nie zwalnia tempa i planuje cykl  jubileuszowych koncertów.
rozwiń zwiń