X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agnieszka Chrzanowska obchodzi 25-lecie pracy artystycznej

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2019 15:21
Absolwentka PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie, przez lata związana z Piwnicą pod Baranami, triumfatorka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, nominowana do Fryderyka przywiozła do Warszawy trochę Krakowa.
Audio
  • Agnieszka Chrzanowska opowiada o swej drodze artystycznej (Muzyczna Jedynka
Agnieszka Chrzanowska
Agnieszka ChrzanowskaFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

W klubie Kalinowe Serce na stołecznym Żoliborzu zaśpiewa piosenki wybrane z ośmiu jej albumów. Ale to nie są za każdym razem te same utwory i wybiera je w zależności od nastroju. - Nigdy nie zakładam tego, co się wydarzy na koncercie. Myślę, że zawsze mogę sobie zostawić taką wolność i w zależności też od oczekiwań publiczności wybieram jedną z około dwustu piosenek, które napisałam - mówi artystka. Będzie ją można usłyszeć 9 maja o godz. 19.30 we wspomnianym klubie

Wspomina, jak zaczęła się jej przygoda z Piwnicą pod Baranami, gdzie śpiewała swoje piosenki. Nagrała osiem płyt, których na rynku już nie ma, gdyż zostały wykupione. Ale znalazł się wydawca, który obiecał reedycję. I do kupienia są już dwa wznowione albumy "Piosenki dla mężczyzny" i "Bez udziału gwiazd". Aby wzmocnić przekaz zostały nagrane dwa teledyski do piosenek, które nie miały teledysków.

Jak i gdzie był nagrywany teledysk do utworu "W jakiego wierzysz Boga", którego premiera miała miejsce trzy tygodnie temu? Jak długo przygotowywała się do zaśpiewania na Kapitolu koncertu "Dom na skale" w międzynarodowej wersji?

Posłuchaj całej rozmowy okraszonej piosenką "W jakiego wierzysz Boga".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy

Gość: Agnieszka Chrzanowska (wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka)

Data emisji: 9.05.2019

Godzina emisji: 13.25

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Chrzanowska i jej piosenki do mężczyzny

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2015 16:07
- Kompozycje na poprzednich płytach zawsze były moje. Tym razem jestem też autorką prawie wszystkich tekstów. Chciałam zmierzyć się z ważnymi dla mnie tematami, choć czułam obawy – mówi piosenkarka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Gotz i Agnieszka Chrzanowska diagnozują mężczyzn XXI wieku

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 15:48
- Te piosenki są na tyle kabaretowe, że zaczepiam publiczność, wciągam i prowokuję - o albumie "Mężczyzna prawie idealny" mówi wokalista, który już 7 grudnia wystąpi na gali wręczenia Splendorów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dom na skale". Agnieszka Chrzanowska: to wyjątkowa płyta

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2016 16:21
- Składa się na nią 12 utworów, które są komentarzem do kolejnych etapów pontyfikatu Jana Pawła II. Przemyśleniami dotyczącymi kwestii ekumenicznych - mówiła w Jedynce artystka, która wydała płytę z zapisem koncertu "Dom na skale/La Casa Sulla Roccia".
rozwiń zwiń