X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Plenerowe studio Radiowej Jedynki z Festiwalu Blues na Świecie

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 07:04
Ambitna muzyka, rozmowy z artystami, ciekawostki, zapowiedzi wydarzeń i premierowe wydawnictwa. "Muzyczna Jedynka" to audycja doskonale znana słuchaczom Programu 1 Polskiego Radia, którzy w najbliższy piątek uczestniczyli w spotkaniach dziennikarzy radiowej Jedynki w specjalnym, plenerowym studiu w Świeciu.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Mat.promocyjne

Blues na Świecie Festival to spotkanie z muzyką, której korzenie tkwią w bluesie – funk, rock and roll, soul czy hard rock. Marcin Kusy, dziennikarz radiowej Jedynki opowiedział o tym niezwykle bluesowym święcie - Blues, jako punkt wyjścia spaja wszystkich wykonawców. (...) Tutaj się pojawia i funk i soul, ballada i trochę jazzu, mnóstwo instrumentów dętych, ale także bardzo uczuciowy podskórny blues - powiedział. 

Jest to 9 odsłona festiwalu. Wprost z plenerowego studia Jedynki pojawią się gwiazdy imprezy: Robben Ford, Carlos Johnson oraz Krzysztof Zalewski. Ponadto Tomasz Stanny – szef festiwalu – opowiedział o ostatnich przygotowaniach, a dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia przypomną słuchaczom muzykę artystów, którzy przez lata gościli na festiwalowej scenie.

Blues na Świecie Festival organizowany jest od 2011 roku. Tegoroczna, dwudniowa odsłona wydarzenia rozpoczęła się 7 czerwca. Motto festiwalu to słowa Williego Dixona –amerykańskiego basisty, wokalisty i autora tekstów – Blues to korzenie, reszta muzyki to owoce. I to właśnie te owoce prezentowane są podczas kilku festiwalowych dni. Blues na Świecie Festival jest miejscem spotkań artystów z kraju i ze świata. To międzynarodowa platforma wymiany muzycznych doświadczeń, eksperymentów i przenikania się kultur. Wykonawcy występujący na BnŚ czasami daleko odbiegają od źródła, jednak w swojej twórczości zawsze pozostają w szacunku dla tradycji.

mat. promocyjna/ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak