X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sound'n'Grace: nasza muzyka to pokarm dla głowy

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 17:39
- Jest w nas olbrzymie pragnienie zrobienia czegoś więcej, czegoś nowego, czegoś świeżego - mówi Kamil Mokrzycki z Sound'n'Grace. Kiedy artyści z Sound'n'Grace zdecydują się na nagranie nowego repertuaru?
Audio
  • Sound'n'Grace o nowym repertuarze (Jedynka/ Muzyczna Jedynka)
SoundnGrace
Sound'n'GraceFoto: Wojciech Kusinski

W ostatnią środę Muzyczna Jedynka gościła założycieli popularnego chóru Sound'n'Grace - Annę Żaczek-Biderman i Kamila Mokrzyckiego. Artyści opowiedzieli m.in. o swoich początkach. - Sound'n'Grace istnieje od 2005 roku, ale rzeczywiście przez pierwszych kilka lat muzyka była tylko i wyłącznie naszym hobby i sposobem na spędzanie czasu po szkole i studiach. Spotykaliśmy się raz w tygodniu, żeby razem pośpiewać, poszukać fajnych brzmień i wzajemnie poinspirować się - opowiada Anna Żaczek-Biderman.

Artyści zdradzili słuchaczom, dlaczego utwór "Chcemy więcej" jest wyjątkowy. - Ze względu na swoją wartość w tekście. Obrazuje historię Sound'n'Grace, iż mówi o tym, że człowiek czasami potyka się, idzie do przodu, cofa się i że nasze życie to ciągły rozwój i walka trochę o siebie - tłumaczy Kamil Mokrzycki.

Chór planuje nagranie nowego repertuaru, aczkolwiek artyści nie są w stanie podać konkretnej daty. - Życie nauczyło nas, że co nagle to po diable. Czasami trzeba na coś zaczekać. […] Pracujemy niemal jak w małej firmie i to jest taka struktura, w której wiele osób decyduje o wielu rzeczach. Żeby te decyzje były dobre, czasami potrzebują czasu i odpowiedniego momentu, żeby wydarzyć się - mówi Kamil Mokrzycki.

Dlaczego Anna Żaczek-Biderman uwielbia ten moment, kiedy wychodzi na scenę? Czy muzyka Sound'n'Grace jest bardziej do tańca czy jednak do refleksji? Jaka jest historia Sound'n'Grace?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy

Rozmawiał: Zbigniew Zegler

Goście: Anna Żaczek-Biderman (artystka), Kamil Mokrzycki (artysta)

Data emisji: 26.06.2019

Godzina emisji: 14.27

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piosenka z podwójnym sensem od Sound’n’Grace

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 16:53
- U mojej 3-letniej siostrzenicy wykryto neuroblastomę czwartego stopnia. To bardzo poważna choroba. Zespół uczestniczy w moim życiu dość bezpośrednio, więc ta sytuacja też ich dotknęła - mówi Kamil Mokrzycki z Sound’n’Grace.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiera nowej płyty Dawida Kwiatkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 16:47
Piąty album Dawida Kwiatkowskiego "13 grzechów niczyich" to 14. nowych utworów, które stworzył z innymi młodymi wykonawcami, np. z Julią Wieniawą czy Natalią Szroeder. Premiera albumu miała miejsce 31 maja 2019 roku. Jaka jest nowa płyta wokalisty? 
rozwiń zwiń