Siostry Melosik gromadzą piosenki na nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2019 18:58
Dagmara i Martyna Melosik to laureatki Nagrody Publiczności podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2018 roku. Właśnie nagrały kolejny singiel i mają nadzieję, że duża płyta ukaże się wkrótce.
Audio
  • Dagmara i Martyna Melosik o piosence "Coś nie tak" (Muzyczna Jedynka)
Siostry Melosik
Siostry MelosikFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Siostry uchylają rąbka tajemnicy, że piosenki na płycie będą o miłości. Choć taki temat nie był celem samym w sobie. - W zależności od tego, która z nas tekst pisała, dawałyśmy sobie wolną rękę i te uczucia spływały na papier i tym sposobem okazało się, że właśnie o tym chcemy pisać na tym etapie życia - mówi Dagmara.

Zaznaczyła, że siostry nie zamykają się na inne tematy, ale póki co są to piosenki o miłości, choć autorki starają się, aby mówiły o różnych odsłonach uczuć.

Aranżacją zajął się Olek Świerkot, który sprawił, że nowa piosenka "Coś nie tak" lekko przypomina folk, choć nie z tą myślą była komponowana.

W tym sezonie siostry Melosik będą koncertowały razem z Anią Dąbrowską.

Posłuchaj całej rozmowy okraszonej nową piosenką. W piątek (28.06) odbędzie się oficjalna premiera "Coś nie tak" i video do utworu.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Anna Will

Goście: Dagmara i Martyna Melosik (śpiewające siostry)

Data emisji: 27.06.2019

Godzina emisji: 13.25

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Natalia Sikora z nową, wyjątkową płytą

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 17:03
W sobotę (25.05) na rynku ukaże się płyta Natalii Sikory "AILATAN". Utwory na niej nagrane to już nie jest interpretacja czy reinterpretacja wielkich przebojów, ale oryginalne kompozycje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Wasio o solowej płycie "Sam"

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 18:43
Maciej Wasio jest znany z formacji OCN, dzięki której zdobywał liczne nominacje do Fryderyków. W ubiegłym roku działalność zespołu została zawieszona, a muzyk zajął się solową karierą. Jej owocem jest płyta "Sam".
rozwiń zwiń