Cleo: słuchacze będą mogli wybrać, jaką Cleo chcą

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 15:30
- Nie wszyscy wierzyli w numer "Za krokiem krok", ale to jest muzyka, w której czuję się najlepiej - mówi w "Muzycznej Jedynce" Cleo. Jej najnowszy singiel staje się przebojem tegorocznych wakacji i ma już 16 milionów wyświetleń. Czy to jest dopiero początek nowego projektu? 
Audio
  • Wywiad z Cleo o nowym projekcie muzycznym (Jedynka/ Muzyczna Jedynka)
Audio
  • Wywiad z Cleo o nowym projekcie muzycznym (Jedynka/ Muzyczna Jedynka)

Cleo przyznaje, że "Za krokiem krok" zalicza się do muzyki pop, jednak ma również zalążki muzyki funk i po części oldscholowej. Okazuje się, że wspomniana piosenka jest częścią większej całości.

- Byłam rozbita, bo z jednej strony moje serducho bardzo mocno uciekało w stronę oldschoolu typu "Za krokiem krok", a z drugiej strony cieszyło mnie tworzenie muzyki typu "Łowcy gwiazd". Stwierdziłam, że skoro tyle pracuję, to może warto stworzyć dwie odrębne płyty i nie zastanawiać się dłużej. Słuchacze będą mogli wybrać, jaką Cleo chcą - słyszymyw w wywiadzie.

Cleo przyznaje, że swoją popularność budowała latami poprzez ciężką pracę. - Wiele lat spędziłam w chórze gospel i tam kształciłam swój wokal, natomiast w międzyczasie próbowałam różnych dróg, żeby usłyszała mnie większa ilość osób. Nie było łatwo. Także dlatego, że zawsze należałam do osób skrytych i nieśmiałych, co w showbiznesie nie jest największą zaletą. Na szczęście udało się i teraz spełniam swoje marzenia - dodaje Cleo.

Czy Cleo jest pracoholiczką? - Bardzo mocno skupiłam się na pracy. Może to jest wynik tego, że ta długa droga, którą przemierzyłam, była walką o marzenia. Teraz, kiedy trzymam je mocno w garści, żal je puszczać. Dlatego mocno skupiam się na pracy - twierdzi gość Jedynki.

Kiedy ukażą się nowe płyty Cleo? Jaka historia zainspirowała Cleo do napisania utworu "Za krokiem krok"? W jakiej muzyce odnajduje się artystka?

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Zegler

Gość: Cleo (artystka)

Data emisji: 12.07.2019

Godzina emisji: 13.15

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Natalia Szroeder: nie czuję potrzeby, aby na siłę robić wszystko

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2019 15:54
Zdolna artystka nagrała nowy singiel "Nie oglądam się", który będzie promował jej najnowszy album. Natalia Szroeder zdradza szczegóły pracy nad nową płytą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marysia Starosta: stałam się odrębną jednostką

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 16:41
Artystka w "Muzycznej Jedynce" opowiada o pracy nad kolejnymi singlami i zdradza, jak radzi sobie z "łatką" byłej dziewczyny znanego rapera.
rozwiń zwiń