Sanah debiutuje z potężnym przytupem

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2019 18:02
Jest młodą wokalistką z niezaprzeczalnym talentem wokalnym i kompozytorskim. Ma na swoim koncie kilka kompozycji i pewny kontrakt płytowy w kieszeni. Jeden z jej utworów na swoim koncercie wykonywał Dawid Podsiadło. Gościem "Muzycznej Jedynki" była Sanah. 
Audio
  • Sanah gościem radiowej Jedynki (Muzyczna Jedynka)

- To była piosenka "Cząstka", mój pierwszy singiel, który wypuściłam w tym roku. Do Dawida Podsiadło dotarła ta piosenka przez Kubę Garlińskiego, który jest jej producentem - mówiła na antenie radiowej Jedynki Sanah. 


W rozmowie ze Zbigniewem Zeglerem artystka zdradza jak doszło do współpracy z Mattem Duskiem, kanadyjskim muzykiem, kompozytorem i piosenkarzem. - Miałam kontrakt podpisany z wytwórnią "Universal". Dostałam propozycję grania swoich wokali do jego piosenki do jednej z płyt. Wysłałam mu te wokale, on powiedział, że mu się bardzo podobają. Spotkaliśmy się i nagraliśmy teledysk - dodała Sanah.

 Jak artystka budowała swoją pozycję zanim podpisała kontrakt płytowy? Czy ma jakieś doświadczenia sceniczne? 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Gość: Sanah (wokalistka)

Data emisji: 25.07.2019

Godzina emisji: 14.22

ans

 


 


Czytaj także

Shaggy w Jedynce: moja muzyka jest hybrydą reggae

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2019 15:06
- Moja muzyka to nie jest reggae w czystej postaci, ma różne domieszki i jest pewnego rodzaju fuzją - przyznał na antenie radiowej Jedynki Shaggy, który opowiedział o swoim nowym albumie "Wah Gwaan".  
rozwiń zwiń

Czytaj także

K.A.S.A. o piosenkach A. Rybińskiego: melodia i nastrój są ich główną siłą

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2019 14:00
- Jak już miałem plan na piosenkę, która kojarzyłaby się z głosem Andrzeja Rybińskiego, to tylko bałem się, czy zaakceptuję ten pomysł - mówi Krzysztof K.A.S.A. Kasowski. Artyści wspólnie nagrali utwór "Siła melodii". Czy w przyszłości zostanie zapamiętany tak jak ich pozostale hitowe piosenki?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kate Dąbrowska: pop-rock gra mi w duszy

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2019 14:53
- Chciałabym, żeby moje teksty były miłe, lekkie i docierały do szerokiej grupy odbiorców, ale jednocześnie miały konkretny przekaz o prawdziwym życiu, miłości, sile i odwadze do spełniania marzeń - mówi Kate Dabrowska. Tę niezwykła piosenkarkę możemy usłyszeć w nowym singlu "Dalej, dalej".
rozwiń zwiń