Mela Koteluk: warto mówić o rzeczach ważnych

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2019 16:12
Mela Koteluk opowiedziała w "Muzycznej Jedynce" o tym, jak produktywnym okresem była dla niej jesień, o jakich ważnych rzeczach mówi za pomocą swojej twórczości i czego dotyczyły projekty, w których wzięła udział.
Audio
  • Rozmowa z Melą Koteluk o jej twórczości muzycznej (Muzyczna Jedynka)

Mela Koteluk, a właściwie Malwina Koteluk, swoją karierę muzyczną rozpoczęła w chórkach Scorpions oraz u Gaby Kulki. Debiutancki album studyjny "Spadochron" wydała w 2012 roku. Kolejne albumy nagrała w 2014 roku - "Migracje" i w 2018 roku - "Migawka".

Mela Koteluk powiedziała w radiowej Jedynce, że jesień ubiegłego roku była dla niej "dość interesującym procesem". - Udało nam się zagrać trasę "pierwszego dotyku", z którą wiążą się świeże emocje - przyznała piosenkarka, dodając, że materiał, który wtedy grali wyprzedzał wydanie płyty. - Było to niczym prezent dla publiczności, która mogła tego materiału posłuchać wcześniej - oceniła Mela Koteluk.

Artystka wystąpi podczas finałowej edycji "Lata z Radiem", która odbędzie się w Krakowie w dniach 30-31 sierpnia.

W jakich ważnych projektach uczestniczyła Mela Koteluk? O jakie wartości walczy artystka? Z jakimi muzykami spędza dużo czasu? Jaką ideologię przemyca w swojej twórczości? Kiedy jeździ na wakacje?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Ula Kaczyńska 

Goście: Mela Koteluk (muzyk)

Data emisji: 12.08.2019

Godzina emisji: 14.23

K.A/ans 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paula i Karol: nie jesteśmy muzycznym przedsięwzięciem

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2019 09:05
- Jesteśmy ludźmi, którzy kochają dobre piosenki. Jesteśmy wierni tej idei i wierni sobie już od 10 lat - mówią Paula i Karol.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marika: mam skłonność do wzruszeń i do patosu

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 12:10
Marika opowiedziała w "Muzycznej Jedynce" dlaczego lubi spiewać o poważnych sprawach, czego aktualnie słucha "po godzinach" i w jakich ważnych projektach uczestniczyła. Czy artystka czuje się być "głosem pokolenia"?
rozwiń zwiń