X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adrianna Godlewska: program koncertu śni mi się po nocach

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 15:57
- Czuję się zaszczycona, że mogę ten sezon otworzyć - mówi Adrianna Godlewska, która będzie gwiazdą zbliżającego się koncertu w ramach "Kawiarenki Słodkiego Studia Retro". Czy na wydarzeniu znowu pojawiają się tłumy?
Audio
Adrianna Godlewska
Adrianna GodlewskaFoto: Wojciech Kusiński / Polskie Radio

Program 1 Polskiego Radia inauguruje sezon jesienno-zimowy "Kawiarenki Słodkiego Radia Retro". W niedzielę (6.10) o godz. 17.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana odbędzie się koncert nawiązujący do tego legendarnego cyklu radiowej Jedynki. Gwiazdą wydarzenia będzie Adrianna Godlewska.

Najważniejsza publiczność

- Jestem szczęśliwa, ponieważ moje fantastyczne chwile zawodowe i towarzyskie są związane z "Kawiarenką", która wówczas była grana w Studio im. Lutosławskiego - komentuje Adrianna Godlewska.

Gość Jedynki zapewnia, że program koncertu jest już przygotowany. - Śni mi się po nocach - żartuje Adrianna Godlewska. - Dla mnie najważniejsze jest spotkanie z państwem, którzy przyjdziecie. To jest dla mnie fantastyczna myśl, ponieważ przychodzicie z pełnym zainteresowaniem - zwraca się  bezpośrednio do publiczności.

Jakie piosenki zaśpiewa Adrianna Godlewska? Dlaczego uwielbia je śpiewać? Jak wspomina Teatr Rozmaitości?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Maria Szabłowska 

Gość: Adrianna Godlewska (artystka)

Data emisji: 01.10.2019

Godzina emisji: 13.28

DS


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Soyka: jestem szczęściarzem, że jest piosenka, która wszystkim dobrze się kojarzy

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 17:09
12 września Stanisław Soyka w Studiu Konceertowym Polskiego Radia weźmie udział w koncercie charytatywnym, podczas którego zaśpiewa solo dwa utwory z towarzyszeniem fortepianu. Najprawdopodobniej jednym z nich będzie "Tolerancja". – Nawet ludzie potrafią ją śpiewać - cieszy sięartysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyka Kombi w nowym, elektronicznym brzmieniu

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 08:34
Sławomir Łosowski gra już pół wieku. Muzyk w 1969 roku, jeszcze jako licealista, założył zespół, który przez pierwsze siedem lat grał pod nazwą Akcenty, a od 1976 roku jako KOMBI. Jakby więc nie liczyć, Sławomir Łosowski gra już ponad 50 lat. Ostatnio z DJ Spoxem współpracuje przy tworzeniu remiksów starych i najnowszych utworów zespołu Kombi.
rozwiń zwiń