X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Soundedit'19: dlaczego potrzebujemy nowej wersji Beatlesów?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2019 15:18
W dniach 24-27 października w Łodzi odbędzie się 11. Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit. To impreza poświęcona pracy producentów, czyli osób odpowiedzialnych za finalne brzmienie nagrań.
Audio
Odsłuch odświeżonej wersji płyty Sgt. Peppers Lonely Hearts Club Band
Odsłuch odświeżonej wersji płyty "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band"Foto: Łukasz Kowalski

- Na festiwalu opowiadamy, jakie są potrzeby produkcji muzycznej i dlaczego, na przykład, potrzebujemy nowej wersji Beatlesów - mówi Maciej Werk, twórca i dyrektor festiwalu. Dodaje, że chętnie zorganizowałby taki panel dyskusyjny. Zwłaszcza, że był w studiu przy Abbey Road w Londynie, kiedy prezentowano zremixowane utwory z albumu o tym tytule. Jego zdaniem było to wrażenie nie do opisania.

Opowiada o planowanych wydarzeniach. Jednym z nich będzie wspólny koncert zespołów Blitzkrieg i Moskwa. - To jest pewien początek przygody, którą, mam nadzieję, będziemy rozwijać pod szyldem Antologia Łódzkiej Muzyki Niezależnej, czy też Alternatywnej - zachwala.

Zaczynają się też warsztaty. Jest ich dużo, a dyrektor przypuszcza, że jeszcze tylu szkoleń branżowych w jednym miejscu i czasie nie było. Będą omawiane sprawy czysto techniczne, ale przewidziano też spotkanie z przedstawicielami ZAIKS-u, którzy wyjaśnią, jak chronić prawa autorskie.

Kto jeszcze zagra podczas festiwalu? Jakie są jego atrakcji? Posłuchaj całej rozmowy poprzedzonej zremiksowaną w 2019 roku piosenką The Beatles "Something".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy 

Gość: Maciej Werk (twórca i dyrektor festiwalu Soundedit) 

Data emisji: 23.10.2019

Godzina emisji: 13.16

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zespół Big Bit wiernie naśladuje The Beatles

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 15:49
Waldemar Kuleczka znany jest na polskim rynku muzycznym jako basista, a także współtwórca Papa Dance i Papa D. Muzyk ma też niesłychane zamiłowanie do zespołu The Beatles, którego utwory gra z zespołem Big Bit.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marianna Oklejak obrazami opowiada o muzyce

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2019 15:33
W założeniach książka miała przybliżyć historię muzyki dzieciakom. Ale sposób, w jaki opowiada o muzyce dość współczesnej trafił też do gustu dorosłym melomanom.
rozwiń zwiń