X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Julia Pietrucha gra małe koncerty dla wielu słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2019 15:15
Marzeniem aktorki i piosenkarki było, aby zagrać koncert dla kogoś w jego domu. Marzenie się nie spełniło, ale Julia Pietrucha jest blisko jego spełnienia. Na jesieni daje koncerty w salach teatralnych i w filharmoniach. Ze swoimi piosenkami w aranżacji folk.
Audio
  • Julia Pietrucha o małych koncertach dla dużej publiczności (Muzyczna Jedynka)
Julia Pietrucha
Julia PietruchaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Przyznaje, że dla niej folk to jedynie punkt wyjścia, z którego śmieje się na koncertach. - Dużo mojej muzyki jest inspirowana innymi klimatami, innymi gatunkami, choć folk pojawił się w jej życiu kilka lat temu i trochę mnie do niego ciągnie - wyznaje artystka. Na koncertach nie tylko śpiewa. To ma być spotkanie z nią, z muzykami, opowiada o podróżach, o inspiracjach, o tym, skąd muzyka w jej życiu.


.

Julia Pietrucha opowiada, jak jej dawne utwory zostały zaaranżowane w stylu folk. Czy w trakcie koncertów jest okazja, żeby spojrzeć na Polskę z trochę innej strony? Jakie kryteria musiały spełniać piosenki, żeby znaleźć się na liście utworów wykonywanych podczas koncertów?

Posłuchaj całej rozmowy okraszonej trzema piosenkami Julii Pietruchy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Gość: Julia Pietrucha

Data emisji: 4.11.2019

Godzina emisji: 13.134

ag
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czwórkowa płyta Julii Pietruchy dla małej Marysi

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2018 16:47
Egzemplarz drugiej płyty Julii Pietruchy "Postcards From The Seaside" z autografem, trafi na licytację, z której dochód zostanie przekazany na leczenie córki jednego z pracowników Polskiego Radia zmagającej się z rakiem mózgu. Licytacja płyty w piątek 28 września w "Muzycznej Jedynce" w godzinach 13 – 15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julia Pietrucha: miałam taką potrzebę, aby wyjść z ukulele i pobyć w ciszy

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2019 15:25
Julia Pietrucha opowiedziała w "Muzycznej Jedynce" o tym, jakie zmiany szykują się w jej zespole, czy lubi przebywać na plaży oraz jaki sposób wyrażania się w muzyce jest aktualnie najbliższy jej sercu. Co planuje wszechstronna artystka?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jedynka na finale Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 23:59
Wielki finał "Lato z Radiem Festiwal 2019" odbył się w Krakowie, dlatego większość sobotnich audycji radiowej Jedynki była nadawa wprost z terenu festiwalu.
rozwiń zwiń