X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Dzikowski: konkurs ma wyłonić gwiazdy 2019

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2019 19:13
- Mamy wielką wolę pomocy młodym osobom - mówi Krzysztof Dzikowski, autor tekstów piosenek, scenarzysta filmowy i literat. Fundacja im. Krzysztofa Dzikowskiego umożliwia wschodzącym artystom start do wielkiej kariery. Wystąpią oni już niebawem podczas koncertu galowego "Perły w koronie Gwiazd".
Audio
  • Krzysztof Dzikowski opowiada o zbliżającym się konkursie (Muzyczna Jedynka)
Krzysztof Dzikowski w Muzycznej Jedynce
Krzysztof Dzikowski w "Muzycznej Jedynce"Foto: Wojciech Kusiński / PR

Fundacja im. Krzysztofa Dzikowskiego powstała w 2014 roku po to, by wspierać i promować dorobek młodych artystów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę. Jej założyciele mają nadzieję, że propagowanie wszelkich rodzajów działalności artystycznej pozwoli na rozwój polskiej twórczości, a zwłaszcza piosenki jako szczególnie bliskiego patronowi Fundacji środka wyrazu.

- Od roku prowadziliśmy nominacje do koncertu galowego i do konkursu - opowiada Krzysztof Dzikowski. - Fundacja i ja prywatnie mamy wielką wolę pomocy tym młodym osobom. Pamiętam jak sam dobijałem się, miałem też świetnie śpiewających kolegów i koleżanki, którzy kiedyś wychodzili na antenę - dodaje.

Gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania i koncert galowy "Perły w koronie Gwiazd"? Nad czym obecnie pracuje Krzysztof Dzikowski?

Zapraszamy do wysłuchania załączonej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Krzysztof Dzikowski (autor tekstów, piosenek, scenarzysta filmowy i literat)

Data emisji: 27.11.2019 r. 

Godzina emisji: 13.26

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Serca bicie". 11. Festiwal im. Andrzeja Zauchy

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 18:20
"Muzyczna Jedynka" tym razem bezpośrednio z Bydgoszczy, gdzie odbywa się 11. edycja Festiwalu im. Andrzeja Zauchy pt. "Serca bicie". Gośćmi Marii Szabłowskiej, Pawła Sztompke i Marcina Kusego byli Jacek Cygan, Kasia Moś oraz Krzysztof Wolsztyński. 
rozwiń zwiń