Ania Karwan o marzeniach: mówią, że jesteś gotowa i jedź dalej

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2019 19:39
- Warto w pewnym momencie zacisnąć zęby i zdać sobie sprawę, że jeżeli kłody są ci rzucane pod nogi, to nie po to, żebyś przewróciła się. Tylko po to, żeby je przejść - mówi w "Muzycznej Jedynce" Ania Karwan. Piosenkarka nagrała utwór, który promuje film "Ukryta gra".
Audio
Ania Karwan w Muzycznej Jedynce
Ania Karwan w "Muzycznej Jedynce"Foto: Wojciech Kusiński / PR

Ma olbrzymi potencjał, swoim głosem potrafi wyczarować piękny muzyczny świat. Jest piosenkarką, kompozytorką, autorką tekstów i aktorką. Zdobyła 3. miejsce w programie talent show TVP2 "The Voice of Poland" w 2016 roku, a w 2019 roku była laureatką nagrody "Premiery" na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Do tego wszystkiego Ania Karwan doszła jednak ciężką pracą i doświadczeniami, które potrafiły sprawić ból i były trudne.

- Nie było w moim życiu lepszej sytuacji niż te wszystkie złe chwile. Nie cofnęłabym czasu o ani jeden dzień. Nie zaoszczędziłabym sobie ani jednej z tych sytuacji, ponieważ każda z nich pokazała mi, że odpowiednie wyciągnięte wnioski powodują, że buduje się w tobie potężna moc i potężna mądrość - przyznaje Ania Karwan.

Sukces "The Secret Game"

Ania Karwan jest autorką piosenki "The Secret Game", która promuje film "Ukryta gra" w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Już niedługo głosu naszego gościa można będzie posłuchać również w serialu "Wataha".

- Kiedy puściłam wszelkie złe myśli w swoim życiu i pewnego razu zaczęłam dzień od wdzięczności, zauważyłam, że zaczynają do mnie wracać historie niedokończone. Takie, w których nie mogłam się do końca spełnić. Jak w pewnym momencie wróciło do mnie aktorstwo, tak wróciło śpiewanie do filmów, które kiedyś było tak naprawdę moim głównym chlebem - słyszymy.

Ania Karwan przyznaje, że "The Secret Game" jest dla niej powrotem do filmu. - Jestem szczęśliwa w tym numerze. Nie byłam w żaden sposób blokowana. Nie byłam prowadzona - dodaje.

Jaka dziś jest Ania Karwan? Kiedy i do czego szykuje się jej kolejny powrót? Jak będzie wyglądać trasa koncertowa Ani Karwan?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Gość: Ania Karwan (piosenkarka, aktorka)

Data emisji: 02.12.2019

Godzina emisji: 13.19

DS

Czytaj także

Novika: z pracą zawsze wiązała się przyjaźń

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2019 17:27
- Wszystkie osoby wybierałam według klucza, nie tylko patrząc na to, czego dokonały, ale też ze względu na to, jakimi są ludźmi - mówi o osobach, z którymi współpracuje przy projektach muzycznych Katarzyna Nowicka. W "Muzycznej Jedynce" wokalistka opowiada o swojej twórczości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tulia: wiemy, że nasza muzyka jest wartościowa

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2019 19:04
- Po Fryderyku poczułyśmy się zaakceptowane przez innych muzyków. Wcześniej niektórzy traktowali nas jako taki cover band. Teraz czujemy się dobrze i upewniłyśmy się, że to co, robimy, jest wartościowe - mówią dziewczyny z zespołu Tulia. Patrycja Nowicka, Dominika Siepka i Tulia Biczak opowiadają w "Muzycznej Jedynce" o ich najnowszym utworze.
rozwiń zwiń