Natalia Szroeder: druga płyta będzie tworzyć całość różnych inspiracji

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2020 16:39
W 2018 roku wokalistka rozpoczęła pracę nad drugim albumem studyjnym. Dzisiaj (3.04) do sieci trafił nowy singiel Natalii Szroeder pt. "Pestki", który jest pierwszym premierowym utworem od kilku miesięcy. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk do nowego utworu. 
Audio
  • Natalia Szroeder: druga płyta będzie tworzyć całość różnych inspiracji (Muzyczna Jedynka)
Natalia Szroeder
Natalia SzroederFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

24-letnia wokalistka swoją karierę muzyczną rozpoczęła w młodym wieku. w 2011 roku została laureatką "Szansy na sukces", rok później wydała pierwszy singiel "Jane". Do swojego debiutanckiego albumu "NATinterpretacje", wydanego w 2016 roku, napisała większość muzyki i tekstów. W 2018 roku rozpoczęła pracę nad drugim albumem studyjnym. 

- Pierwsza płyta była bardzo eklektyczna, dawałam sobie do tego prawo. Pierwszy krążek to było podsumowanie pierwszych lat twórczości, w których jeszcze trochę chodziłam po omacku - mówiła na antenie Programu 1 Polskiego Radia Natalia Szroeder. - Druga płyta będzie bardziej spójna i będzie tworzyć całość różnych inspiracji - dodała. 

Artystka podkreśliła, że nowy album ma wyraźnie wspólny mianownik i charakter muzyczny, który wypracowała przez ostatnie lata. - Jest na co czekać, jestem z tego dumna. Materiał jeszcze doszlifowuje, nie wykluczone, że powstaną nowe kawałki - powiedziała. 

źródło: Natalia Szroeder/Youtube

Natalia  Szroeder jest jedną z najpopularniejszych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Jej wcześniejsze hity "Zamienię Cię", "Parasole", "Lustra" czy "Powietrze"zdobywały szczyty list przebojów w stacjach radiowych.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Gość: Natalia Szroeder (wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka) 

Data emisji: 3.04.2020 r.

Godzina emisji: 14.26

mat. prasowe/ans


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Dyjak powraca z płytą "Piękny Instalator"

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 16:05
Artysta w Programie 1 Polskiego Radia opowiedział o swojej nowej płycie "Piękny Instalator", która  miał premierę pod koniec listopada. Inspiracją do nazwy płyty, jak jeden z utworów znajdujących się na krążku, był obraz Jerzego Dudy-Gracza o tym samym tytule. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Sójka o albumie "Kilka Prawd": jest poradnikiem na życie

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 15:05
"Wróć" to czwarty po "Zaskakuj mnie", "Dalej" i "Lepiej" singiel promujący debiutancki album Marcina Sójki - "Kilka Prawd". Wokalista na antenie Programu I Polskiego Radia opowiedział o nowo powstałym klipie oraz o swoich muzycznych planach. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cleo o nowych albumach: słuchacz będzie miał taką Cleo, jaką sobie zażyczy

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 15:50
- Powstaną dwie płyty oddzielne, bo stwierdziłam, że to nie będzie dwupłytowy album, który będzie bliźniakiem. To będą dwie oddzielne płyty i słuchacz będzie miał taką Cleo jaką sobie zażyczy: nowoczesną albo oldschoolową - deklaruje wokalistka na antenie Programu 1 Polskiego Radia.
rozwiń zwiń