Buslav o nowym singlu "Boję się": powstał totalnie przypadkiem

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2020 14:15
- Wszystko wydarzyło się przypadkiem. Będąc na imprezie u znajomych usłyszałem instrumental i pomyślałem, że ta muzyka idealnie pasuje do tekstu, który napisałem i tak powstał utwór "Boje się" - mówił w  Buslav w "Muzycznej Jedynce". 
Audio
  • Boslav o nowym singlu "Boje się". (Muzyczna Jedynka)
Buslav, czyli Tomasz Busławski
Buslav, czyli Tomasz BusławskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Nowy singiel powstał jako efekt współpracy z duetem producenckim Oh Lou!, który ma korzenie w muzyce klasycznej. W jego skład wchodzą Artur Wieczerzyński i Alex Krzyżanowski. 

- Z reguły klasycy nie sięgają po elektronikę i rzadko się zdarza, ale wydaje mi się , że młode pokolenie coraz częściej szuka nowych brzmień - podkreślał Bovsky. - Połączenie elektroniki i muzyki klasycznej może dać olbrzymi arsenał do tego, żeby zrobić świetną muzykę. Artur i Alex mimo młodego wieku mają olbrzymią wiedzę i świeżość w poszukiwaniu brzmień - dodał muzyk. 

źródło: Buslav/Youtube


Rozmówca Uli Kaczyńskiej zdradził, że w przygotowaniu jest jego kolejny singiel. - Będziemy z Arturem pracować nad następnym utworem, więc zapowiada się, że to będzie coś bardziej elektronicznego, dużo mocniejszego w tekstach, niż to było do tej pory - zaznaczył. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Gość: Tomasz Byslawski (Buslav) 

Data emisji: 5.04.2020 r. 

Godzina emisji: 13.19

ans 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rogucki i Karaś: ta płyta powstała z przyjemności i z przyjemnością

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2020 21:27
- Nie bez powodu pracowaliśmy 2 lata. Nie było żadnego ciśnienia i terminu, kiedy ta płyta ma wyjść. Skupiliśmy się tylko i wyłącznie, żeby napisać fajne piosenki - mówi o krążku "Ostatni bastion romantyzmu" Kuba Karaś. Album powstał we współpracy z Piotrem Roguckim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Lins zapowiada nową płytę "Moja wina"

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2020 10:44
- Poniekąd jest to kontynuacja klimatu, który część z państwa - jeżeli miała okazję posłuchać "Wiersza ostatniego" - już zna, ale to wszystko będzie bardziej ugruntowane, osadzone, jeszcze bardziej mroczne, duszne - zdradza artystka w Programie 1 Polskiego Radia. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Ruta: ta płyta jest dla ludzi wrażliwych

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2020 17:01
- Pomyślałam, że po prostu muszę przelać na papier swoje własne doświadczenia - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Magda Ruta, która w ubiegły piątek wydała debiutancki album "Nie wiem, czy będę". Do czego piosenkarka nawiązuje w tytule płyty? 
rozwiń zwiń