Kasia Lins o nowym singlu "Koniec świata"

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2020 13:20
Najnowszy singiel Kasi Lins "Koniec Świata" jest kolejną zapowiedzią nadchodzącego albumu "Moja wina", który będzie miał swoją premierę 29 maja 2020 roku. Utwór trafił do sieci wczoraj - 16 kwietnia. 
Audio
  • Kasia Lins o nowym singlu "Koniec świata" (Muzyczna Jedynka)
Kasia Lins
Kasia Lins Foto: mat. promocyjne

 Wokalista zdradza na antenie Programu 1 Polskiego Radia, że najnowszy singiel i płyta będą mieć "mroczniejsze brzmienie". - Podczas prac nad płytą, komponowania czy produkcji, skupiłam się na tym co mogę dać, co potrafię robić jak najlepiej, tak było i tym razem - mówi Kasia Lins. - W tym utworze jest taki mocny krok w stronę mroku i konsekwentnie płyta będzie wybrzmiewać raczej ciemno - dodaje. 


źródło: kasialins/Youtube

Na płycie "Moje wina" Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.

Wokalistka zdradza, że najnowsza płyta miała ukazać się wcześniej, jednak opóźnienie nie jest związane z sytuacją epidemiologiczną w kraju. - Technikalia spowodowały, że zdecydowaliśmy się na premierę 29 maja i mam nadzieję, że tak już zostanie i nic się nie zmieni - dopowiada Kasia Lins. 

***

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała debiutancki album "Wiersz ostatni", który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. 

W 2019 Kasia została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę "Wiersz ostatni" oraz w kategorii Autor Roku.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Zbigniew Zegler

Gość: Kasia Lins (wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów)

Data emisji: 17.04.2020 r. 

Godzina emisji: 13.19

mat. prasowe/ans 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Cleo o nowych albumach: słuchacz będzie miał taką Cleo, jaką sobie zażyczy

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 15:50
- Powstaną dwie płyty oddzielne, bo stwierdziłam, że to nie będzie dwupłytowy album, który będzie bliźniakiem. To będą dwie oddzielne płyty i słuchacz będzie miał taką Cleo jaką sobie zażyczy: nowoczesną albo oldschoolową - deklaruje wokalistka na antenie Programu 1 Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartek Królik: płytą "Pan od muzyki" zapoczątkowałem swój prywatny pamiętnik muzyczny

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 14:15
- W pracy nad tym albumem starałem się wrócić do siebie z dawnych lat. Przypomnieć sobie, to, co najbardziej podoba mi się w muzyce. To, co najbardziej mnie w niej kręci. Myślę, że to mi się udało - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia muzyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Szroeder: druga płyta będzie tworzyć całość różnych inspiracji

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2020 16:39
W 2018 roku wokalistka rozpoczęła pracę nad drugim albumem studyjnym. Dzisiaj (3.04) do sieci trafił nowy singiel Natalii Szroeder pt. "Pestki", który jest pierwszym premierowym utworem od kilku miesięcy. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk do nowego utworu. 
rozwiń zwiń