Tomasz Karolak: mamy niesamowitą szansę wybudować nowy świat

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2020 14:08
- Nie tęsknię za pośpiechem. Uświadamiam sobie właśnie, że można inaczej żyć. Może teraz coś do nas dotrze; że niepotrzebnie często za dużo kupowaliśmy, za dużo wyrzucaliśmy - mówi w "Muzycznej Jedynce" w Programie 1 Polskiego Radia Tomasz Karolak. 
Audio
  • Tomasz Karolak o swojej najnowszej piosence (Muzyczna Jedynka)
Tomasz Karolak
Tomasz KarolakFoto: PAP/Łukasz Gągulski

Właśnie ukazała się jego nowa piosenka zatytułowana "Za nowy lepszy dzień". - Ten tytuł to moje credo, żebyśmy nie zajmowali się przeszłością, i że mamy niesamowitą szansę wybudować nowy świat, nową relację - mówi artysta. - Można popatrzeć na siebie z innej perspektywy - dodaje.


czytaj więcej
Herdzin Sztaba Prezes PR - 95 lat PR  -56.JPG
Niezwykła aranżacja Adama Sztaby. "Co mi Panie dasz" hitem internetu!

- Przez to odosobnienie, przez to bycie w izolacji, już nam się na horyzoncie pojawiły rzeczy, które są dla nas najważniejsze, a które były dotychczas tylko przez nas kreowane jako ważne - mówi Tomasz Karolak. 

MusicartChannel/Youtube

Dochód z piosenki zostanie przekazany na Fundację Szpitala MSWiA, szpitala jednoimiennego, który walczy z koronawirusem.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Tomasz Karolak (aktor, muzyk)

Data emisji: 7.05.2020

Godzina emisji: 13.25

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joanna Dark: to wspaniała sprawa mieć babcię

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2020 17:13
- Na tej płycie są same perełki dzieciństwa naszych dziadków, ale też trochę naszego. Bywa tak, że te babcie nam śpiewają i mamy piękne piosenki - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Joanna Dark. Piosenkarka nagrała wspólnie z Małgorzatą Kożuchowską i Szymonem Majewskim album "Wyspa dzieci, piosenki babci i dziadka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stan Borys: trzeba upaść, żeby móc się podnieść

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2020 14:18
- W życiu trzeba przejść przez burzę, ocknąć się. Właśnie jestem w takiej fazie ocknięcia się po chorobie. Zaczynam bardziej doceniać różne wartości. Może trzeba upaść, żeby się podnieść i w tym upadku człowiek odnajduje siebie - mówi nawiązując do słów swojej piosenki "A on szukał burzy" artysta, który powoli wraca do zdrowia po przebytym udarze. 
rozwiń zwiń