Majewski pracuje nad debiutancką płytą. "Słuchacze nadadzą jej kierunek"

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 17:28
Rafał Majewski był jednym z największych objawień programu X-Factor. Teraz wraca na scenę z pierwszym singlem i materiałem na debiutancki album. - Jesteśmy na etapie ostatnich szlifów muzycznych - zapowiada w Programie 1 Polskiego Radia.
Majewski z nowym materiałem w Muzycznej Jedynce
Majewski z nowym materiałem w "Muzycznej Jedynce"Foto: © SKS ART & MUSIC

- Marzenie o debiucie muzycznym i dążenie do niego, zaczęło się w moim przypadku kawał czasu temu (…). Był to czas zamknięcia pewnych etapów i podsumowania doświadczeń - mówi Majewski.

Posłuchaj
08:26 2020_06_30 13_17_04_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Majewski z nowym materiałem (Muzyczna Jedynka)

Z czasem Majewski nawiązał współpracę z Markiem Kościkiewiczem, Filipem Siejką i Piotrem Siejką. - Miałem dużo szczęścia, że trafiłem akurat przy okazji jakiejś sesji nagraniowej w studio na Filipa Siejkę i tak zaczęliśmy rozmawiać o możliwościach współpracy. Następnie przedstawił mnie swoim przyjaciołom i kolegom muzycznym - opowiada.

Majewski dodaje, że ich wizja na muzykę popową była bardzo podobna. 

Okładka debiutanckiego singla "Nie Dla Mnie". Teledysk już dostępny na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Nnsfq4q4rxI Singiel dostępny także na Spotify oraz innych nośnikach cyfrowych.

Opublikowany przez Majewski Środa, 24 czerwca 2020

Nowy singiel i praca nad albumem

To zaowocowało już pierwszym singlem "Nie dla mnie" i materiałem na całą płytę.

- Przed nami też kolejne utwory. Po pierwszym singlu, który zapowiada cały album, jesteśmy teraz na etapie ostatnich szlifów muzycznych. Za nami kawał wielomiesięcznej pracy. Już nie mogę się doczekać, żeby podzielić się ze słuchaczami tym materiałem - zdradza gość Jedynki.

Majewski chciałby, żeby płyta wyszła jeszcze w tym roku. - Bardzo dużo będzie zależeć przede wszystkim od ludzi i od tego jak będą reagować na moją muzykę (…). Słuchacze nadadzą jej kierunek, w którym powinniśmy iść dalej z tym materiałem i wskażą najlepszy moment, kiedy płyta powinna się ukazać - słyszymy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler

Gość: Rafał Majewski (piosenkarz)

Data emisji: 30.06.2020 

Godzina emisji: 13.25

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Jutro" Andrzeja Piasecznego. "Staram się znaleźć piękne wątki"

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2020 17:32
- W tym utworze staram się znaleźć piękne wątki. Możemy je spróbować zachować na przyszłość, która wróci w wersji znanej sprzed chwili - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o najnowszym swoim singlu Andrzej Piaseczny. Jakie jest zatem "Jutro"?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Asanov z PIERSI: jesteśmy spragnieni kontaktu z publicznością

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2020 14:20
- Postanowiliśmy z zespołem nagrać piosenkę specjalnie dla tych twardych ludzi, którzy są morsami i których nie trzymają się żadne COVID-y - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Adam Asanov. Dlaczego zespół Piersi tak dobrze wspomina morsy znad Bałtyku i postanowił zrobić z nimi "Balangę"?
rozwiń zwiń