"Nim potłuczemy szkło". Kasia Popowska zapowiada singiel promujący nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2020 16:20
-"Nim potłuczemy szkło to piosenka zapowiadająca nowy album i myślę, że muzycznie to jest zupełnie inna propozycja niż to co kiedyś się działo u mnie. (...) Cały album będzie dość surowy w brzmieniu i bardzo naturalny, na czym nam wszystkim bardzo zależało i ten utwór to odzwierciedla - mówi w "Muzycznej Jedynce" wokalistka Kasia Popowska. 
Kasia Popowska
Kasia PopowskaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Artystka zyskała popularność w 2014 roku dzięki utworowi "Przyjdzie taki dzień", który był niekwestionowanym przebojem. Kasia Popowska już niebawem 7 sierpnia pokaże światu swój nowy utwór "Nim potłuczemy szkło". Będzie on dostępny od północy w serwisach streamingowych. Piosenka zapowiada trzeci już album wokalistki. 


Posłuchaj
11:07 2020_08_04 14_25_50_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 "Nim potłuczemy szkło". Kasia Popowska zapowiada singiel promujący nową płytę (Muzyczna Jedynka)

 

- W utworze namawiam do tego, żeby nie bać budować relacji, pomimo różnych uprzedzeń, warto wejść w przygodę - zaznacza Kasia Popowska. -  Czasami niepotrzebnie wypieramy się albo powstrzymujemy przed nawiązaniem jakiś relacji, a niewątpliwie mogą wyjść z tego bardzo dobre rzeczy albo można z nich wyciągnąć jakieś wnioski na przyszłość - dodaje. Jak wygląda świat bez koncertów?

W wyniku pandemii koronawirusa większość artystów przeniosła swoją działalność do internetu. Kasia Popowska wyjaśnia, że jest to bardzo trudny czas dla artystów, nie tylko ze względu na niemożność koncertowania, ale również z uwagi na brak fizycznego kontaktu z publicznością. - Robimy muzykę dla ludzi i w momencie, kiedy tych ludzi brakuje fizycznie to jest dziwnie. Na szczęście czasy mamy dobre pod kątem tego, że jest internet i social media i można ten sposób utrzymać kontakt, na ile się da - tłumaczy Kasia Popowska. - W czasie kwarantanny i zupełnego zamknięcia organizowaliśmy koncerty online, nawet zdarzyło nam się jechać do kilku domów kultury i śpiewać do pustych ławek z transmisją na żywo - dopowiada rozmówczyni Marii Szabłowskiej. 

***

Artystka do tej pory wydała dwa autorskie albumy- "Tlen" z 2014 roku oraz "Dryfy" z 2017 roku. Dużą popularnością cieszą się również takie utwory jak "Graj" czy "Lecę tam". 

źródło: KasiaPopowskaVEVO/Youtube

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska 

Gość: Kasia Popowska (wokalistka)

Data emisji: 4.08.2020 r. 

Godzina emisji: 14.25

ans 

Zobacz więcej na temat: Kasia Popowska piosenka albumy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kasia Popowska: nie tworzę muzyki pod czyjeś dyktando

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2017 13:30
Na swojej artystycznej drodze próbowała wielu rzeczy. Przez długi czas na pierwszym miejscu był taniec. Dopiero po kontuzji, która uniemożliwiła jej zajęcie się tańcem zawodowo, otworzyła się na karierę wokalną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Red Lips o singlu "Safari": to piosenka, którą pokochali nasi fani

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2020 14:10
- Utwór powstał jako pierwszy w pracach nad albumem i my gramy go od roku na koncertach i jest to piosenka, którą pokochali nasi fani. W brzmieniu koncertowym jest w niej dużo mniej elektroniki niż w wersji studyjnej - mówiła w "Muzycznej Jedynce" Joanna Lazer z Red Lips.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert "Życie jest piosenką" - przeboje w wykonaniu Jacka Cygana

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 16:15
- Zaczęło się od propozycji Andrzeja Seweryna, żebym zrobił u niego w Teatrze Polskim spektakl złożony z moich piosenek. Szczęśliwie udało mi się go nakłonić, żeby zaśpiewał i śpiewamy m.in. dwa duety. W połowie lutego mamy cztery spektakle i z tego wykiełkowały koncerty - mówił na antenie Programu I Polskiego Radia Jacek Cygan. 
rozwiń zwiń