"Opowiada o nagle utraconej miłości". Mateusz Ziółko powraca z nowym singlem "S.O.S"

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2020 16:21
- To jest piosenka o miłości nagle ukradzionej, utraconej, za którą warto iść i trzeba prosić o pomoc w jej odnalezieniu. Nie mówimy tylko o miłości damsko-męskiej, ale także o miłości do przyjaciół, do drugiego człowieka - powiedział na antenie Programu 1 Polskiego Radia, Mateusz Ziółko. 
Mateusz Ziółko
Mateusz ZiółkoFoto: Wojciech Kusiński / PR

Posłuchaj
08:21 2020_08_19 14_23_52_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Mateusz Ziółko o nowym singlu (Muzyczna Jedynka)

 

"S.O.S" to tytuł najnowszego singla zapowiadający drugi album wokalisty. Utwór został pokazany światu dzisiaj - 19 sierpnia, natomiast we wrześniu Mateusz Ziółko zaprezentuje go na żywo podczas koncertu premier na 57. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który odbędzie się 6 września 2020 roku.

Motywem przewodnim utworu jest miłość i jak mówił wokalista ten temat przejawia się w życiu każdego z nas. - W moim życiu zajmuje bardzo ważne miejsce - dodał. 


źródło: Mateusz Ziółko/Youtube


Po trzech latach powraca z nowym albumem

Debiutancki album Mateusza Ziółko "Na Nowo" ukazał się 26 maja 2017 roku. Płytę promowały single: „W płomieniach”, „Szkło” i „Planety”, a także utwory „7 rzeczy” (nagrany we współpracy z raperem Liberem) i „Bezdroża” (z Sylwią Grzeszczak). Album uzyskał status złotej płyty. 

W rozmowie z Marcinem Kusym Marcin Ziółko zdradził, że kolejny album w całości ukaże się prawdopodobnie z początkiem przyszłego roku kalendarzowego. 

- Cała płyta ukaże się nie wcześniej niż początek przyszłego roku. Chciałem skończyć materiał jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, ale teraz już wiem, że mi się to nie uda - mówił wokalista. - Pojawiły się nowe pomysły, nowe koncepcje i chciałbym się podzielić z ludźmi kilkoma nowymi rzeczami - dodał. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Marcin Kusy 

Gość: Mateusz Ziółko 

Data emisji: 19.08.2020 r. 

Godzina emisji: 14.23

ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Afromental: trzeba nazywać rzeczy po imieniu

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 18:30
- Nie możemy mówić o ważnych sprawach szeptem czy delikatnie. Trzeba mówić poważnie jak rzeczy stoją i tak je nazywać - mówi w "Muzycznej Jedynce" Tomasz "Tomson" Lach. Zespół Afromental wydał nowy album o tytule "5". Eksperci mówią wprost, ze jest to płyta mocno rockowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Cugowski o nowym albumie: nagrałem utwory, które lubię

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2020 16:05
Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego dwupłytowego albumu Krzysztofa Cugowskiego "50/70. Moje najważniejsze", który podsumowuje artystyczny dorobek wokalisty. - Nagrałem to co lubię, taki jest mój wybór, to są moje emocje i przy tym pozostanę - mówił na antenie Programu 1 Polskiego Radia Krzysztof Cugowski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Piaseczny: dobrze czuję się ze sobą, muzyka jest moją pasją

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020 17:34
- Muzyka, mimo że to jest pewien rodzaj zawodu, który uprawiam od wielu lat, jest moją pasją i to powoduje, że uśmiech na twarzy jest prawdziwy. Kiedy gramy, nasze emocje przenoszą się na drugą stronę, nie tylko do publiczności, ale też przez elektroniczne komunikatory - mówił na antenie Programu 1 Polskiego Radia Andrzej Piaseczny. W piątek po godz.20 koncert artysty w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń