Natalia Zastępa i Marcin Sójka zaśpiewali jak zostać gwiazdą

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2020 16:00
Już 2 października na ekrany polskich kin wejdzie film "Jak zostać gwiazdą". Natalia Zastępa i Marcin Sójka nagrali singiel promujący tę produkcję. - Uznaliśmy, że nasze głosy mogą fajnie zabrzmieć w tej piosence - mówi o utworze "Ślady" Natalia Zastępa. 
Marcin Sójka, Natalia Zastępa
Marcin Sójka, Natalia ZastępaFoto: mat. prasowe

Posłuchaj
09:23 2020_09_04 14_20_25_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Wspólny singiel artystów znanych z "The Voice of Poland"

Film "Jak zostać gwiazdą" pokaże kulisy muzycznego talent show, a w bohaterów wcielą się tacy aktorzy jak m.in. Maciej Zakościelny, Julia Kamińska, Tomasz Karolak oraz Katarzyna Sawczuk. Natalia Zastępa i Marcin Sójka, znani z "The Voice of Poland" wystąpili w utworze promującym wspomnianą produkcję.

Rafał Brzozowski Jedynka 21200 .jpg
Rafał Brzozowski i "Gentleman": poczułem swobodę artystyczną

- Nie jest to nasz autorski repertuar, autorem piosenki jest Sarsa. Dostaliśmy ją, po czym zdecydowaliśmy, że podoba nam się i chcemy ją nagrać - komentuje Natalia Zastępa.

Źródło: Natalia Zastępa/Natalia Zastępa i Marcin Sójka, "Ślady. Jak zostać gwiazdą"

Każdy wyrobi sobie zdanie

Marcin Sójka zdradza, że artyści przed nagraniem piosenki nie obejrzeli filmu. - Film był jeszcze w fazie montażu. Zetknęliśmy się z nim po prostu jakby będąc już w studiu. Widzieliśmy zwiastun i wiemy o czym jest ten film - tłumaczy artysta.

Czy po obejrzeniu filmu dowiemy się jak można zostać gwiazdą? - Myślę, że na pewno każdy coś sobie pomyśli na temat tej drogi jak zostać gwiazdą - odpowiada enigmatycznie Marcin Sójka.

Koncerty w Opolu

Goście radiowej Jedynki wystąpią dziś na 57. Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu w koncercie "Od Opola do Opola".

- Zaśpiewam trzeci singiel pt. "Lepiej". W tamtym roku było "Dalej", teraz "Lepiej". Ciekawe co będzie w przyszłym? Wystąpię jeszcze w niedzielę jako laureat "Karolinki" z zeszłego roku z singlem "Dalej" - opowiada Marcin Sójka.

Z kolei Natalia Zastępa zaśpiewa dziś "Rudego", natomiast w niedzielę "Stefę półcienia" podczas koncertu poświęconego Romualdowi Lipko. Piosenkarka zapowiada również, że jeszcze w październiku lub listopadzie światło dzienne ujrzy piosenka, która będzie… pewną niespodzianką.

***

Tytuł audycjiMuzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler

Goście: Natalia Zastępa (piosenkarka), Marcin Sójka (piosenkarz)

Data emisji: 4.09.2020 

Godzina emisji: 14.20

DS

Zobacz więcej na temat: piosenka Zbigniew Zegler
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pierwsza piosenka inspirowana podróżami". Maria Sadowska o singlu "Marakeczi"

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2020 16:47
Po 6 latach muzycznej przerwy Maria Sadowska powraca z nową płytą. Jej pierwszą zapowiedzią jest orientalna ballada "Marakeczi" ze specjalnym udziałem Leszka Możdżera. Nowy album wokalistki ukaże się jesienią. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chciałem żeby urodziła się na nowo". Jerzy Grunwald o nowej wersji piosenki "Biały Krzyż"

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 14:31
- Piosenka "Biały Krzyż" jest piękna, chciałem, żeby urodziła się na nowo i aby dzisiejsza rocznica wybuchu II Wojny Światowej była również rocznicą przypomnienia tych tragicznych czasów, w których ginęli polscy żołnierze. Dla nich jest ta nowa wersja utworu - mówił w "Muzycznej Jedynce" wokalista Jerzy Grunwald. 
rozwiń zwiń