Edward Hulewicz: nie mam kompleksu wieku, jestem w dobrej formie

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2020 17:53
Zdaniem piosenkarza wiek to tylko liczby, a do liczb nie ma co przywiązywać większej wagi. Edward Hulewicz zapewnia, że traktuje poważnie swój zawód. - A zawód wymaga ode mnie, żeby na koncercie nie wyszedł na scenę staruszek z laską i śpiewał rozrywkowe piosenki - mówi wokalista.
Edward Hulewicz
Edward HulewiczFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Najnowszą jego piosenką jest "W tanga tym rytmie". To część dwupłytowego singla, który ukazał się na rynku nie tak dawno.
Gość Programu 1 Polskiego Radia podkreśla, że stara się działać systematycznie, zarówno koncertowo jak i nagraniowo.


Posłuchaj
10:04 2020_10_06 13_23_50_PR1_muzyczna_jedynka.mp3 Edward Hulewicz o tajemnicy dobrej formy i nowej piosence (Muzyczna Jedynka)

Z singla, który wyszedł kilka dni temu jest bardzo zadowolony. "W tanga tym rytmie" to lekka, łatwa, przyjemna, rozrywkowa muzyka, zaś druga piosenka jest jej przeciwieństwem. Muzyk określa ją, jako balladę poetycką. - To jest utwór, który nie epatuje, powiedzmy sobie, walorami wokalnymi, a maluje, jakby piękny poetycki tekst muzycznymi barwami nastroju - wyjaśnia.


II Część - Wielkiej Premiery. Premiera singla "W tanga tym rytmie" trwa jako że jest trzystopniowa. Prapremiera już się...

Opublikowany przez Edwarda Hulewicza Poniedziałek, 5 października 2020

Edward Hulewicz zdradza kulisy dobrej formy, choć wymaga od niego sporego samozaparcia. Piosenkarz dużo ćwiczy, co najmniej dwa razy w tygodniu jest na basenie i korzysta z różnych jego urządzeń, choćby biczów wodnych. Poza tym przestał jeść mięso. - To zmienia człowieka, jego mentalność, sposób myślenia - wyjaśnia. Czuje się z tym bardzo dobrze i psychicznie, i zdrowotnie.

Old Memories/Youtube

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Maria Szabłowska

Gość: Edward Hulewicz (piosenkarz)

Data emisji: 6.10.2020

Godzina emisji: 13.23

ag


 


Zobacz więcej na temat: Maria Szabłowska piosenka

Czytaj także

"Chciałem żeby urodziła się na nowo". Jerzy Grunwald o nowej wersji piosenki "Biały Krzyż"

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 14:31
- Piosenka "Biały Krzyż" jest piękna, chciałem, żeby urodziła się na nowo i aby dzisiejsza rocznica wybuchu II Wojny Światowej była również rocznicą przypomnienia tych tragicznych czasów, w których ginęli polscy żołnierze. Dla nich jest ta nowa wersja utworu - mówił w "Muzycznej Jedynce" wokalista Jerzy Grunwald. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Znowu razem" - Korzyński&Fronczewski reaktywacja w Programie 1

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2020 14:50
Program 1 Polskiego Radia przypomina mniej znane oraz odnalezione utwory Franka Kimono, czyli artystycznego projektu stworzonego w latach 80. przez kompozytora Andrzeja Korzyńskiego oraz aktora i wokalistę Piotra Fronczewskiego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Hymn" dla niepełnosprawnych dzieci. Dąbrowska: zostałam ambasadorką fundacji

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2020 16:44
13 znanych artystów zaśpiewało "Hymn Fundacji Przemek Dzieciom", którego celem jest zebranie środków na opłacenie rehabilitacji niepełnosprawnych podopiecznych. - Kiedy w trakcie pandemii Przemek Szaliński zapytał, czy wezmę udział w teledysku, powiedziałam, że może na mnie liczyć - mówi Katarzyna Dąbrowska, popularna aktorka i piosenkarka.
rozwiń zwiń