Jula wraca z nowym singlem. Posłuchaj w radiowej Jedynce!

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2021 14:10
Prawie dekadę po spektakularnym debiucie z piosenką "Za każdym razem", zdobywczyni wielu nagród (nominowana m.in. do Superjedynki), autorka trzech albumów studyjnych - wokalistka Jula, na tydzień przed oficjalną premierą, zaprezentowała w Programie 1 Polskiego Radia swój najnowszy singiel. 
Jula
JulaFoto: Agencja Forum

czytaj więcej
lubieniecka-anna-jozefina 1200x660.jpg
Anna Józefina Lubieniecka: "Józefina" narodziła się na ławce w Berlinie

- To fantastyczne uczucie, że wciąż mogę komponować i wciąż mogę się ze słuchaczami dzielić nowościami tak, jak w obecnej chwili, ale piosenka "Za każdym razem" będzie chyba tą najważniejszą, która rozpoczęła moją historię - mówi w "Muzycznej Jedynce" artystka. 

Jula/"Za każdym razem"

Jula zdradza, że mimo tego, iż przydał jej się moment wytchnienia, teraz cieszy ją praca nad czwartą płytą. - Niezmiernie się cieszę, że mogę rozpocząć kolejne muzyczne wyzwania - podkreśla artystka. 

Rozmówczyni Zbigniewa Zeglera mówi, ze prawdopodobnie gdyby nie pandemia, jej najnowszy singiel ujrzałby światło dzienne nieco wcześniej. - Niestety rok 2020 pokazał nam, że niewiele możemy zaplanować. Piosenka czekała w szufladzie, no i się doczekała  - zaznacza.

- Cieszę się, że mogę się nią w końcu podzielić. To dla mnie największe szczęście, móc muzycznie się spełniać i móc tę muzykę prezentować słuchaczom - mówi Jula.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy oraz nowej piosenki Juli:

Posłuchaj
09:35 _PR1_AAC 2021_02_05-13-17-52.mp3 Jula wraca z nowym singlem! (Muzyczna Jedynka)

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadził: Zbigniew Zegler

Goście: Jula (wokalistka)

Data emisji: 5.02.2021 

Godzina emisji: 13.18

kh

Zobacz więcej na temat: Zbigniew Zegler MUZYKA jula

Czytaj także

Alicja Janosz: zaczęłam odważniej sięgać po to, co mnie uszczęśliwia

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2021 10:37
- "Puść" to jest kierunek, który już wiele lat we mnie kiełkował. Nigdy nie miałam odwagi, aby za tym pójść. Teraz tak się zdarzyło, że od początku pandemii koronawirusa, kiedy byłam zamknięta w domu, zaczęłam się zagłębiać w siebie, w to, co czuję, kim jestem, czego potrzebuję, czego chcę, a czego nie - powiedziała piosenkarka w audycji "Muzyczna Jedynka".
rozwiń zwiń