"Wyjątkowy utwór". Iwona Węgrowska o nowym singlu "Nic na siłę"

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2021 16:12
- "Nic na siłę" to jest wyjątkowy utwór. Bardzo się cieszę, że wspólnie z producentem Łukaszem Gorczycą podjęliśmy współpracę, gdyż stworzyliśmy coś innego niż dotychczas - mówiła na antenie radiowej Jedynki Iwona Węgrowska. 
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska Foto: Agencja Forum

Posłuchaj
08:15 2021_02_17 14_28_36_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 "Wyjątkowy utwór". Iwona Węgrowska o nowym singlu "Nic na siłę" (Muzyczna Jedynka)

 

Wokalistka do tej pory w swoim repertuarze miała głównie ballady. Najnowszy singel Iwony Węgrowskiej prezentuje zupełnie inny styl. - To jest inna piosenka niż te, które do tej pory wykonywałam - powiedziała. - Łukasz Gorczyca tutaj stanął na wysokości zadania, chciał mnie całkowicie odmienić i wspólnie z Patrycją Kosiarkiewicz im się to udało. (...) Na początku nie byłam do tego przekonana, myślałam, że w tym klimacie się nie odnajdę, ale jak weszłam do studia i zaczęłam śpiewać, poczuliśmy ten klimat - dodała. 

źródło: Iwona Węgrowska - temat/Youtube

Będzie kolejna płyta 

Od wydania ostatniego albumu wokalistki pt. "Dzielna" minęło kilkanaście lat. Wokalistka w "Muzycznej Jedynce" zapowiedziała, że powstanie nowy album. - Płyta pojawi się na pewno, będą trzy single, a pierwszy promujący tę płytę to utwór "Nic na siłę" - zapowiedziała. 

Iwona Węgrowska w dalszym ciągu współpracuje z kompozytorką, autorką tekstów i producentką Patrycją Kosiarkiewicz, która współtworzyła jeden z największych przebojów wokalistki "Pokonaj siebie". 

- Nie ukrywam, że z Patrycją bardzo dobrze mi się współpracuje, jest świetną producentką i kompozytorką. Pisze przepiękne teksty, które są bardzo życiowe, co jest dla mnie ważne - zdradziła gość audycji.

"Żyję sceną, muzyką" 

Pandemia koronawirusa sprawiła, że na przestrzeni ostatnich miesięcy większość koncertów została odwołana, bądź odbywały się w rygorze sanitarnym. - Pandemia nas wszystkich przyblokowała i zdałam sobie kiedyś sprawę, że nie potrafię żyć bez muzyki - zdradziła wokalistka. - Żyję sceną, muzyką i nie wyobrażam sobie, żeby nie być na scenie - dodała. 

Czytaj również: 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy 

Gość: Iwona Węgrowska (wokalistka) 

Data emisji: 17.02.2021 r. 

Godzina emisji: 14.28

ans 

Czytaj także

"Spodobała mi się melodia, od razu napisałam do niej tekst". sanah o kulisach powstania nowego utworu

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2020 16:20
Młoda i niezwykle utalentowana wokalistka - sanah, jedna z gwiazd tegorocznych koncertów "Lata z Radiem" rozmawiała ze Zbigniewem Zieglerem o nowym singlu "No sory" promującego debiutancką płytę artystki oraz o dalszych planach zawodowych. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

PIN wraca na scenę. "Mamy energię i materiał na płytę"

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2020 16:00
Po 7 latach nieobecności PIN powraca na muzyczną scenę. - Gdy zespół zawieszał swoją działalność, postanowiliśmy, że po pewnym czasie wrócimy - mówią w Programie 1 Polskiego Radia Andrzej Lampert, Sebastian Kowal i Aleksander Woźniak. PIN postanowił przywitać się z fanami nowym singlem "Samotny dryf".
rozwiń zwiń