Sławomir z nowym teledyskiem. "Niesiemy dużo dobrej energii"

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2021 15:49
- Chciałbym państwu wysłać dużo słońca, radości oraz zaszczepić was w tych czasach witaminą D - mówi o teledysku "Będę z nią" Sławomir, zwracając się bezpośrednio do słuchaczy Programu 1 Polskiego Radia. Popularny piosenkarz nagrał kolejny hit, który już teraz bije rekordy wyświetleń.
Sławomir
SławomirFoto: mat. prasowy

Klaudia Szafrańska Free 1200.jpg
Klaudia Szafrańska: czułam się gotowa, żeby wypuścić pierwszy singiel
Posłuchaj
13:28 2021_03_26 13_18_18_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Sławomirowi bardzo zależało, aby w teledysku wystąpił Marcin Wyrostek (Muzyczna Jedynka)

Kilka dni temu Sławomir opublikował nowy teledysk i singiel zatytułowany "Będę z nią". Tę piosenkę można było już usłyszeć na albumie "The Best Of", ale premierowy klip Sławomira cieszy się sporym zainteresowaniem fanów.

- Jesteśmy szczęśliwi, bo przez dwa dni był na pierwszym miejscu polskiego Youtube'a, a w trzy dni miał ponad milion wyświetleń i super opinie. Mam nadzieję, że tym klipem po prostu niesiemy ludziom dużo słońca i dobrej energii. Ten ostatni rok, pomimo że nie można było grać koncertów, był dla nas bardzo pracowity. Nagraliśmy nową płytę "The Best Of" z 15 premierowymi piosenkami i nakręciliśmy trzy teledyski, w tym m.in. "Będę z nią", który miał premierę 19 marca - komentuje Sławomir.

Źródło: SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo/"Będę z nią"

Marzenie o akordeonie

Na akordeonie w najnowszym teledysku Sławomira zagrał Marcin Wyrostek. - To jest spełnienie mojego muzycznego marzenia. Kiedy przygotowałem tę piosenkę, słyszałem akordeon i w związku z tym myśli naturalnie poszły w kierunku Marcina, który pięknie zagrał solo i pięknie wpasował się w cały utwór. Marcin jest też wesołym człowiekiem. Po teledysku siedzieliśmy do samego rana i nie mogliśmy się nagadać. To jest po prostu człowiek-muzyka, który potrafi zarażać miłością do muzyki - dodaje gość Jedynki.

Sławomir przyznaje, że w pewien sposób jego ostatnia płyta powstała dzięki… pandemii. - Mieliśmy czas, żeby ją nagrać. Normalnie przy tylu koncertach nie było to możliwe. Cieszę się też, że spotkali się wspaniali muzycy i udało się to spiąć w całość. To jest trochę taka płyta, którą chciałbym dedykować fanom, który pokochali Sławomira za "Megierę". Chodzi o taką niegrzeczną stronę Sławomira, bo jest to powrót do dowcipnych, czasami zaczepnych tekstów - mówi artysta.

Kultowy Simson

Na teledysku "Będę z nią" można zauważyć, jak Sławomir jedzie razem z Kajrą na motocyklu Simson. - Zapach spalin silnika dwusuwowego jest zapachem mojego dzieciństwa. Zawsze kojarzył mi się z listonoszem, który przyjeżdżał do babci, przywoził rentę i później były środki na lody od babci. To są same dobre wspomnienia. Teraz udało mi się nabyć takiego pięknego Simsona i faktycznie pojawia się w teledysku. Daje dużo radości i jest sentymentalną podróżą, bo to kiedyś było marzeniem wielu chłopaków - opowiada Sławomir.

Piosenkarz przyznaje, że do zakupu musiał dość długo przekonywać Kajrę, która zgodziła się dopiero po… dwóch latach. - Z czasem przekonała się. Zabieram ją na przejażdżki i myślę, że też cieszy się z naszego Simsonka - słyszymy.

Czytaj także:

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler

Gość: Sławomir (piosenkarz)

Data emisji: 26.03.2021 

Godzina emisji: 13.18

DS

Czytaj także

Klaudia Szafrańska: czułam się gotowa, żeby wypuścić pierwszy singiel

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 16:13
Klaudia Szafrańska, dotychczas znana z zespołu XXANAXX, otwiera nowy rozdział w karierze. - Dzięki temu, że zaczęłam działać sama w muzyce, weszłam trochę w głąb siebie i w głąb swojej kobiecości - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Klaudia Szafrańska. Jej solowa płyta ukaże się już jesienią 2021 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powrót kultowego T.Love. Jan Benedek: pracujemy nad płytą

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2021 16:19
O tym, że zespół T.Love znowu pojawi się na muzycznej scenie, mówi się już od jakiegoś czasu. - Stary T.Love powróci. Ten, który pamięta wiele osób i ceni sobie te czasy i te płyty - potwierdza w Programie 1 Polskiego Radia Jan Benedek. Jak wyglądają prace nad nową płytą?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reggaeside z nowym coverem. "Shape of You" muzycy zinterpretowali w swoim stylu

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2021 13:20
Jako Reggaeside grają od dziewięciu lat. W ich muzyce znajdziecie reggae, funk, a nawet odrobinę popu. Teraz wydali cover utworu "Shape of You" Eda Sheerana. - Reggaeside gra własne kompozycje, ale od czasu do czasu staramy się robić niespodzianki słuchaczom, odświeżać różne numery i grać je zupełnie inaczej niż oryginał - mówi Mateusz Deredas, jeden z liderów ośmioosobowej ekipy.
rozwiń zwiń