Zbigniew Zegler zaprasza na "Muzyczną Jedynkę"

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2021 09:10
Przez dwie godziny audycji będzie można posłuchać dużo wartościowej muzyki i dowiedzieć się wielu ciekawostek o artystach. Pogoda i temperatury jak w Teksasie, do tego 72 urodziny Franka Bearda - perkusisty ZZ Top - najsłynniejszego teksańskiego zespołu rockowego świata, więc wręcz nie wypada, żeby w piątkowej "Muzycznej Jedynce" zabrakło muzyki ZZ Top! I nie zabraknie :) 
Zbigniew Zegler
Zbigniew ZeglerFoto: Wojciech Kusiński/Jedynka

Stan Borys 1.jpg
Stan Borys: każda piosenka jest inna, tak samo jak każdy dzień

Przez dwie godziny audycji, pomiędzy polskimi i zagranicznymi przebojami, tymi uznanymi "od zawsze" i nowszymi, posłuchamy tria brodaczy z Houston.

 RHINO/Youtube

***

Na "Muzyczną Jedynkę" w piątek (11.06) w godz. 13.00-15.00 zaprasza Zbigniew Zegler.

ag

Zobacz więcej na temat: Zbigniew Zegler ZZ Top

Czytaj także

Monika Brodka z nowym singlem. "Ma należyte miejsce na nowej płycie"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2021 13:18
Monika Brodka swoim najnowszym teledyskiem "Game Change" zapowiada nagrany w Wielkiej Brytanii album "Brut", który jest jej kolejną muzyczną odsłoną. - Ten klip pozostawia bardzo wiele interpretacji - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Monika Brodka. Czego można spodziewać się po jej nowym albumie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Cinema Boogie". Szef Chopin University Big Band: ten album łączy pokolenia

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2021 14:18
Album "Cinema Boogie" został przygotowany przez Program 1 Polskiego Radia oraz Chopin University Big Band. O tym niezwykłym projekcie opowiadają: Piotr Kostrzewa, kierownik artystyczny Chopin University Big Band oraz kompozytor Adam Sztaba.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nurt swingowej muzyki". Dorota Miśkiewicz o utworze "Łagodnie płynę w twych ramionach"

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2021 16:05
Dorota Miśkiewicz jest jedną z gwiazd, które zaśpiewały na wyjątkowej płycie "Cinema Boogie", przygotowanej przez Program 1 Polskiego Radia oraz Chopin University Big Band. Artystka w nowej aranżacji wykonała utwór "Łagodnie płynę w twych ramionach" z serialu "Czterdziestolatek". 
rozwiń zwiń