X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bracia "Nad przepaścią"

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2012 17:10
Piosenkę Dnia Jedynki będzie można usłyszeć we wtorek w "Sygnałach dnia" o 8:12, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 15:15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
Zespół Bracia
Zespół BraciaFoto: materiały prasowe

Wtorkowa Piosenka Dnia Jedynki promuje czwarty album  zespołu Bracia. Nowy krążek znanej i lubianej grupy ukaże się jesienią.
Utwór "Nad przepaścią" został nagrany w doborowym towarzystwie Edyty Bartosiewicz, która napisała tekst oraz zaśpiewała chórki.

- Współpraca z Edytą była dla nas dużym przeżyciem i cennym doświadczeniem - powiedział Piotr Cugowski, wokalista Braci. Jestem wdzięczny Edycie za piękny, poruszający tekst i cenne wskazówki co do jego interpretacji. Mamy nadzieję, że nowe oblicze Braci przypadnie do gustu słuchaczom.

Autorem kompozycji "Nad przepaścią" jest Marek Kisieliński, tekstu, jak już wspomniano,  Edyta Bartosiewicz, a za produkcję odpowiada Marcin Trojanowicz.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak