Anna Serafińska: to "dziecko" rodzi się w bólach

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 16:00
Znana wokalistka jazzowa opowiedziała w Jedynce o pracy nad nową płytą. Jej premiera planowana jest na koniec tego roku.
Audio
Anna Serafińska
Anna SerafińskaFoto: PR/Wojciech Kusiński

W przeciwieństwie do poprzednich płyt Anna Serafińska postanowiła tym razem nie sięgać po teksty Agnieszki Osieckiej. Najnowszy materiał, zarówno w warstwie muzycznej jak i słownej, będzie w pełni jej autorstwa.

- Jestem bardzo ciekawa czy obronię się jako autorka tekstów, zwłaszcza, że mam to ogromne szczęście śpiewania bardzo mądrych słów przez całe lata. Przez to śpiewanie ja też chyba się odważyłam, żeby w swój sposób opowiadac o różnych rzeczach. Pisałam od zawsze, ale jeszcze nigdy tego pokazałam - mówił gość "Muzycznej Jedynki".

Co Anna Serafińska mówiła o współpracy z muzykami Groove Machine i jaką muzykę filmową najbardziej lubi dowiesz się z nagrania audycji.

Rozmawiał Zbigniew Krajewski.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Maciej Maleńczuk i Celine Dion: country to jedyna prawdziwa muzyka

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 17:00
Niegdyś gwiazda polskiego rocka niezależnego, a dziś chansonista uniwersalny.Tym razem Maciej Maleńczuk wziął się za bary z klasykami country. Dlaczego wszystkie drogi prowadza do Mrągowa, wyjaśnił Zbigniewowi Zeglerowi w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztywny Pal Azji: udało nam się powrócić do Jarocina'86

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2012 15:30
Legenda polskiego rocka powraca w odświeżonym składzie, ale nie traci dawnego ducha. Muzycy Sztywnego Pala Azji opowiedzieli w "Muzycznej Jedynce" o ósmej w dorobku zespołu płycie "Fiss Pink".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Seniuk: Nie mam zamiaru wycofywać się z zawodu

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2012 16:15
Aktorka wraz z Jerzym Stuhrem otrzymała Wielka Nagrodę Festiwalu "Dwa Teatry" za całokształt twórczości. - Myślę, że jeszcze czegoś w życiu dokonam - mówiła w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń