X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tradycyjny jazz wciąż jest modny?

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2012 18:30
O miejscu jazzu w sercach Polaków dyskutowali Ryszard Wolański, współpomysłodawca jednego z najważniejszych letnich festiwali jazzowych w Europie i Paweł Sztompe.
Audio
  • Posłuchaj, dlaczego w tym roku warto pojechać do Iławy na Old Jazz Meting
Tradycyjny jazz wciąż jest modny?
Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Old Jazz Meting Złota Tarka Iława odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia. Festiwal to nie tylko konkurs, choć potrzebne jest miejsce, gdzie młodzi mogliby rywalizować, ale także okazja uczestnictwa w "Muzyce wiary" czyli jazzowej mszy czy koncercie w więzieniu. To, jak podkreśla Ryszard Wolański, są imprezy wyróżniające iławski festiwal.

W tegorocznym święcie jazzu weźmie udział m.in krakowski zespół Jazz Band Ball Orchestra, świętujący swój złoty jubileusz, czyli 50 lat na scenie. To jedyny taki przypadek w Europie. Zespół wciąż nie ma Złotej Tarki. Gdy 42-lata temu festiwal Old Jazz Meting startował, krakowski jazz band już był na tyle uznanym, że nie wystąpił w konkursie raczkującego festiwalu. W tym roku dostanie Honorową Złotą Tarkę.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mika Urbaniak: Follow me

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2012 16:00
Zmieniła wszystko, by móc zmienić siebie i swoją twórczość. I udało się. Przemianę Miki widać, słychać i czuć na jej drugiej solowej płycie zatytułowanej "Follow You".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Serafińska: to "dziecko" rodzi się w bólach

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 16:00
Znana wokalistka jazzowa opowiedziała w Jedynce o pracy nad nową płytą. Jej premiera planowana jest na koniec tego roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Leszek Możdżer: z festiwalu na festiwal

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 19:22
Znany pianista i kompozytor jazzowy wciąż ma ręce pełne roboty. Na przełomie wiosny i lata pojawi się na dwóch festiwalach. Najpierw jako dyrektor, a następnie jako przewodniczący jury.
rozwiń zwiń