X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Astor Piazzolla zafascynował mnie dogłębnie"

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2012 18:16
- Szukam i będę zawsze przypominać ludzi, którzy budzili kontrowersje, którzy łamali wszelkie stereotypy i chodzili swoimi utartymi ścieżkami – mówiła w Jedynce Izabela Kopeć, śpiewaczka, wokalistka, mezzosopranistka.
Audio
Izabela Kopeć
Izabela Kopeć Foto: PR/Wojciech Kusiński

Tą zasadą Izabela Kopeć kierowała się, nagrywając swą najnowszą płytę - “Piazzolla: Show Me Your Tango”. Wydawnictwo to upamiętnia Astora Piazzollę, argentyńskiego kompozytora zwanego "Mozartem tanga".

- Jego muzyka zawsze była gdzieś we mnie, ale dopiero teraz mogłam ją z siebie wydobyć, bo dojrzałam jako człowiek, muzyk i artystka - tłumaczyła w "Muzycznej Jedynce" śpiewaczka.

Jak wyglądały prace nad płytą i gdzie będzie można posłuchać najnowszego repertuaru Izabeli Kopeć na koncertach - dowiesz się z nagrania audycji.

Rozmawiała Maria Szabłowska.

pg

Zobacz więcej na temat: Muzyczna Jedynka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stan Borys: byliśmy podkupywani przez "Trybunę Ludu"

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 17:35
Autorem "Anny", "Jaskółki uwięzionej" i "Spaceru dziką plażą" opowiedział w Jedynce o 50-leciu swojej kariery estradowej i wyjątkowo atrakcyjnych finansowo występach podczas... Święta "Trybuny Ludu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Trzciński: wychowałem się w kulcie melodii

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 19:09
Komponował m.in. dla Alibabek, Anny Jantar, Krzysztofa Krawczyka, Ireny Jarockiej i Michała Bajora. O największych polskich przebojach swojego autorstwa opowiedział w "Sobocie z Muzyczną Jedynką".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal, który narodził się z pewnej ballady...

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2012 16:58
W dniach 2-4 sierpnia w Toruniu odbędzie się 3. Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej. Patronat nad imprezą objęła Jedynka.
rozwiń zwiń