X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gaba Kulka zaśpiewa w niedzielę dla dzieci!

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2012 17:43
30 września odbędzie się pierwszy koncert w ramach projektu charytatywnego "Wielcy i mali twórcy dla małych i wielkich serc".
Audio
  • Izabela Marcewicz-Jendrysik, Mariola Kowalska i Gaba Kulka w "Muzycznej Jedynce"

Znane i wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej, młodzi adepci mody oraz moc innych atrakcji sprawią, że wydarzenie to ma szanse na stałe zagościć na mapie warszawskich imprez kulturalnych, łączących w zamyśle dobrą zabawę i szczytny cel. Dochód z przedsięwzięcia zostanie bowiem przekazany na rzecz Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Izabela Marcewicz-Jendrysik, dyrektor Szpitala wyjaśnia w "Muzycznej Jedynce" ideę projektu. - Mamy strategie budowania szpitala przyjaznego dziecku. Staramy się każdego dnia tworzyć miłą, przyjazną atmosferę, bo ona ma ogromny wpływ na proces leczenia - mówi. Pomysłodawcom zależało, aby zintegrować środowisko artystów, pacjentów i świata biznesu wokół wydarzenia, którego celem jest m.in. finansowe wsparcie placówki. Ale najważniejsze jest zbudowanie więzi wokół szpitala.

Koncert zorganizowała Fundacja "Równi wśród Równych". - Najpierw odbędzie się część festynowa, bezpłatna, która, mamy nadzieję, przyciągnie wielu gości - mówi prezes Mariola Kowalska. Zapowiada, że na jednym koncercie się nie skończy, a fundacja zorganizuje ich wiele. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w Warszawie.

Wśród wykonawców wiele gwiazd, w tym Gaba Kulka. Artystka cieszy się, że projekt nie polega tylko na organizacji występów, bo takich charytatywnych koncertów jest wiele. - Przyciągnęła mnie do tego tematu organizacja całego dnia, cały wachlarz atrakcji dla małych i dużych - mówi piosenkarka. Gaba Kulka jest zadowolona, że będzie dzieliła scenę z wieloma świetnymi artystami. Wystąpią również: DAAB, Robert Gawliński, IncarNations, Drumbastic, Garwoliński Teatr Muzyczny OD CZAPY i Shantelle Monique & Nils Project.

(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gaba Kulka: rozumiem muzyczne rozstania

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2012 19:00
Ceniona wokalistka i kompozytorka zdradziła w Dwójce, dlaczego zaczęła wybaczać swoim idolom ich niestałość w muzycznych związkach…
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gaba Kulka: na scenie nie można być off, ale można być stand by

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2012 00:00
- Dziś offowość przestaje mieć znaczenie. Jeśli ktoś uważa się za artystę niekomercyjnego, to jest to ktoś, kto na muzyce nie zarabia pieniędzy - twierdzi Gaba Kulka.
rozwiń zwiń