Sorry Boys nagrywa drugą płytę

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2013 15:19
- Płyta zostanie wydana po wakacjach, na początku października - mówi w "Muzycznej Jedynce" Tomasz Dąbrowski, jeden z członków zespołu.
Audio
  • Rozmowa z członkami Sorry Boys o nowej płycie (Muzyczna Jedynka)
Izabela Komoszyńska i Tomasz Dąbrowski
Izabela Komoszyńska i Tomasz DąbrowskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Na rynku ukazał się singiel z piosenką "The Sun", który promuje płytę. Na odbiorcach wrażenie zrobiła okładka singla. - Mieliśmy potrzebę przypomnienia, że jesteśmy i coś robimy, bo pierwsza płyta ukazała się już dwa lata temu - wyjaśnia Tomasz Dąbrowski. Podkreślił też, że zespół mial potrzebę bardzo starannego wydania singla, choć w ten sposób sami sobie wysoko zawiesili poprzeczkę. Ustalana też jest jesienna trasa promocyjna. Potwierdzone są na razie trzy koncerty w kwietniu i w maju.

Izabela
Izabela Komoszyńska (P), Zbigniew Zegler (C) i Tomasz Dąbrowski (L)

Izabella Komoszyńska nie chciała tłumaczyć co oznacza nazwa zespołu, choć przyznała, że to ona ja wymyśliła. - Ale ona nie ma podtekstów feministycznych - zapewnia. Piosenkarka zwraca uwagę, że jeśli jakiś zespół gra dłużej, to wówczas jego muzyka określa nazwę, a nie na odwrót.
Posłuchaj całej rozmowy, która prowadził Zbigniew Zegler.

(ag)

Zobacz więcej na temat: Muzyczna Jedynka MUZYKA

Czytaj także

Tego przeboju Ania Wyszkoni już nie będzie śpiewać

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2013 18:40
Piosenkarka wyznała w "Muzycznej Jedynce", że już nie będzie śpiewać na płytach takich piosenek jak pewien jej wielki hit... A to dlatego, że Ania Wyszkoni wydoroślała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Ajagore: jesteśmy tylko muzykantami

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2013 15:30
- Muzyka jest rzeczą niezbyt serio. Trzeba mieć dystans. Chirurg i budowniczy mostów, to są poważne zawody - mówią w radiowej Jedynce Sławomir Kornas i Michał Szczeblewski z zespołu Ajagore.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tak powstał niezapomniany przebój "Jej portret"

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013 16:00
"Jej portret" choć powstał 41 lat temu cały czas cieszy się popularnością u słuchaczy. O kulisach powstania piosenki mówił w "Muzycznej Jedynce" Włodzimierz Nahorny.
rozwiń zwiń