Natalia Przybysz z mamą: "Niebieski" na Dzień Matki

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2013 08:00
Tym utworem Natu zapowiada nowy album "Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin". W teledysku występuje ze swoją mamą, czym pragnie oddać hołd jej i wszystkim mamom w dniu ich święta.
Zdjęcie z planu do teledysku Niebieski
Zdjęcie z planu do teledysku "Niebieski" Foto: screen video

"Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin" to długo oczekiwany album zawierający 13 piosenek, w tym 12 nowych interpretacji utworów niezapomnianej Janis Joplin.

"Niebieski" , w stylu kojarzącym się właśnie z Janis Joplin, z piękną solówką na harmonijce ustnej, jest jedynym autorskim utworem na albumie. Muzykę napisał Jurek Zagórski, gitarzysta towarzyszący artystce na koncertach, zaś tekst jest autorstwa Natu. - Wyjątkowy dzień z mamą w Wiedniu. Fotograf, którego pracami zachwycam się od dawna. Megaspontaniczna produkcja. Ekipa filmowa w składzie: ja, mama i Bartek Pogoda - opowiada o Natalia realizacji zdjęć do teledysku.

/

Przypomnijmy, że piosenka "Niebieski" została zakwalifikowana do finałowej dziesiątki konkursu "SuperPremiery 2013" na 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Utwory wybrano spośród ponad 250 nadesłanych przez twórców z całej Polski!

Opolska Pięćdziesiątka Radiowej Jedynki >>>>

Konkurs "SuperPremiery 2013" otworzy 14 czerwca Festiwal w Opolu. Natu zaśpiewa właśnie tego dnia. Artystka ma szansę na jedną z nagród przyznawanych przez: TVP1, radiową Jedynkę, "Super Express" i TVP HD.
Album "Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin" ukaże się 3 czerwca 2013 roku. Wówczas artystka będzie gościła w "Muzycznej Jedynce".


Zobacz więcej na temat: Janis Joplin piosenka

Czytaj także

Ania Rusowicz lubi dać czadu w samochodzie

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2012 21:38
- Ja się nie denerwuję za kółkiem. Jeżeli już krzyczę, to dlatego, że śpiewam - mówiła popularna wokalistka w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki”. I zdradziła jakiej muzyki lubi słuchać w aucie i nie tylko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska Janis Joplin? Sprawdź sam

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 12:57
Tylko ona ma w repertuarze monodram "Moja mama Janis", który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem i zdobył nagrodę na Festiwalu Teatrów Muzycznych. To sceniczna opowieść o Janis Joplin.
rozwiń zwiń