KaCeZet jeszcze nie skończył podróży

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 16:37
Pojawiła się druga płyta KaCeZet-a i Fundamentów zatytułowana "Dziennik kapitana, część 1" . Na płycie pojawia się kilku gości, w tym Kamil Bednarek.
Audio
  • KaCeZet o nowej płycie "Dziennik kapitana, część 1) nagranej z zespołem Fundamenty (Muzyczna Jedynka)
Piotr Kozieracko KaCeZet
Piotr Kozieracko KaCeZetFoto: Andrzej Gralewski/PR

KaCeZet wyjaśnia tytuł nowej płyty. Część pierwsza nie oznacza, że zespół ma materiał na kolejną płytę. - To oznacza, że dziennik nie został jeszcze cały  zapisany. To znaczy, że nie skończyliśmy jeszcze podróży, bo to jest dziennik podróży - mówi Piotr Kozieradzki, czyli KaCeZet. Artysta ma nadzieję, że zespół przetrwa do następnej płyty, choć przyznaje, że ciągnie go eksperymentów muzycznych. Ale jedno nie wyklucza drugiego, czyli współpraca z Fundamentami i kariera solowa mogą być prowadzone równolegle.
Piotr Kozieradzki, wyjaśnia, że zaprosił Kamila Bednarka do piosenki "Niech gadają" właśnie ze wzglądu na nazwisko. Bo to w blasku jego nazwiska można się ogrzać. Gość "Muzycznej Jedynki" przyznaje, że Kamil obawiał się, iż występując na festiwalach nie zostanie potraktowany poważnie i zostanie odebrany jako gwiazda telewizji. I tak się czasami dzieje. Ale na koncertach, gdzie razem KaCeZet i Bednarek śpiewali tę piosenkę nie jest ona odbierana kontrowersyjnie. Bardzo niedługo powstanie do niej teledysk.
Rozmawiał Zbigniew Zegler.
(ag)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA reggae

Czytaj także

KaCeZet: pokolenia nie muszą ze sobą walczyć

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2013 16:49
- Mogą się od siebie uczyć cennych rzeczy. Z jednej strony świeża siła i nowe pomysły, z drugiej doświadczenie, z którego rozsądny człowiek powinien korzystać - powiedział w radiowej Jedynce Piotr Kozieradzki KaCeZet z zespołu Fundamenty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brylewski i Rozwadowski: warto przypomnieć ideę Festiwalu Róbrege

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2013 16:25
- W tym festiwalu nie chodzi o rywalizację, a nawet o reggae, bo będą artyści reprezentujący różne gatunki. Hasłem, które nam przyświeca jest przyjaźń – mówił w Jedynce Robert Brylewski, jeden z pomysłodawców reaktywowanego Grand Festivalu Róbrege.
rozwiń zwiń