Sorry Boys dostaje "po łapkach" i otwiera się na nowe

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2013 16:34
- Rok pracowaliśmy nad "Vulcano" i były w tym czasie momenty cięższe. Ale ten proces musiał tyle trwać, byśmy wszyscy byli pewni efektu - o współpracy zespołu Sorry Boys z producentem ich drugiej płyty opowiadała w Jedynce Bela Komoszyńska.
Audio
  • Bela Komoszyńska (Sorry Boys) o pracy nad albumem "Vulcano" (Muzyczna Jedynka)
Bela Komoszyńska z zespołu Sorry Boys
Bela Komoszyńska z zespołu Sorry BoysFoto: Piotr Grabka/Polskie Radio

- Chcieliśmy, by druga płyta była inna niż pierwsza. Pierwszą wyprodukowaliśmy sami, a tym razem postanowiliśmy zaprosić kogoś z zewnątrz; kogoś, kto by nas poprowadził, zainspirował, otworzył. Marek Dziedzic doskonale się sprawdził w tej roli - mówiła w "Muzycznej Jedynce" Bela Komoszyńska.

Wokalistka zespołu Sorry Boys przyznała, że podczas rocznej pracy nad płytą zdarzały się trudniejsze momenty. - Nierzadko Marek Dziedzic dawał nam po przysłowiowych łapkach, a my ze swej strony negowaliśmy jego propozycje. Ale efekt końcowy i dla zespołu, i dla producenta jest tym momentem, w którym się spotkaliśmy i nikt z nas nie miał wątpliwości, że coś chcielibyśmy zmienić - dodała w rozmowie ze Zbigniewem Zeglerem.

MUZYKA - serwis specjalny portalu PolskieRadio.pl

Drugi studyjny krążek grupy Sorry Boys ukazał się 4 listopada. Znalazło się na nim dziesięć  kompozycji, do których teksty, w tym jeden w języku polskim, napisała Bela Komoszyńska. Obecnie grupa promuje nowy materiał podczas trasy koncertowej po kraju.

Jak powstawał teledysk do piosenki "Phoenix"? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

(asz)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA płyta Rock zespół
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sorry Boys nagrywa drugą płytę

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2013 15:19
- Płyta zostanie wydana po wakacjach, na początku października - mówi w "Muzycznej Jedynce" Tomasz Dąbrowski, jeden z członków zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Misia Furtak w projekcie solowym. Jak to się robi bez très.b?

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2013 01:27
Po nagraniu trzech płyt i zebraniu ważnych nagród polskiego przemysłu muzycznego międzynarodowy skład très.b wybiera się na roczny urlop. Nie oznacza to jednak, że członkowie grupy będą leniuchować.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Piaseczny: koncerty zawsze są najcenniejsze

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2013 14:16
- Wtedy muzyka brzmi jak powinna - powiedział w "Muzycznej Jedynce" wokalista Andrzej Piaseczny, który koncertem w Gdańsku 29 listopada rozpocznie trwającą do końca grudnia trasę koncertową promującą płytę "Zimowe piosenki". Muzykę skomponował do niej Seweryn Krajewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncerty Matta Duska pod patronatem radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2013 15:08
Jazzowy wokalista, nazywany następcą Franka Sinatry od poniedziałku 25 listopada rozpoczyna trasę koncertową po Polsce. Podczas trasy promuje najnowszy album "My Funny Valentine: A Chet Baker Songbook". Słuchacze radiowej Jedynki mogą zdobyć zaproszenia na koncerty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Piosenki do mężczyzny". Polsko-włoskie porozumienie płci

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2013 16:22
- Zawsze gnębił mnie temat porozumienia płci między kobietami a mężczyznami. Pomyślałam, że będzie to taka forma wyciągnięcia dłoni do dialogu albo opowiedzenia z mojej perspektywy o różnych stanach związanych z relacją z drugą osobą - mówiła w Jedynce Agnieszka Chrzanowska.
rozwiń zwiń