Kayah: każdy z uczestników SuperSTARcia próbuje sobie coś udowodnić

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 14:00
- Dla wielu z nich jest to okazja do przypomnienia publiczności o swojej wszechstronności, talencie i wrażliwości, a zarazem pokazania jacy są fajni i zdystansowanymi - mówiła w Jedynce Kayah, która był jurorką 4. odcinka telewizyjnego show "SuperSTARcie".
Audio
  • Kayah o programie "SuperSTARcie" i roli jurora (Cztery pory roku/Jedynka)
Kayah
KayahFoto: Wojciech Kusiński/PR

W piątek 24 października uczestnicy programu TVP2 zmierzą się z gatunkiem "pop". Za nimi kilka dni przygotowań, nad którymi czuwała Kayah. - Ze wszystkimi dobrze się znam, bardzo się lubimy. Wszyscy strasznie się krępowali śpiewać przede mną. Mnie też to krępowało. Bardziej chodziło mi o to, żeby dodać im otuchy. Ewentualnie jak słyszałam, że tonacja jest dla kogoś za wysoka, to pytałam, czy dobrze się w tym czuje - tłumaczyła w "Czterech porach roku" piosenkarka.

SuperSTARcie z Radiową Jedynką: wywiady, galerie, relacje >>>

Kayah nie kryła, że stresuje ją rola jurora, którą pełnić będzie w 4. odcinku "SuperSTARcia". - Będę musiała publicznie oceniać występy moich kolegów i koleżanek, a kim ja jestem, żeby mieć do tego prawo. To są ludzie, którzy przez wiele budowali swoje marki i jeden odcinek nie może zaważyć na ich karierze, a już z pewnością nie moja ocenia. Będę się starała być ich przyjacielem. Cieszę się ogromnie, że to głosy widzów zadecydują o losie uczestników, a nie moje zdanie - podkreślała artystka.

Partnerem Telewizji Polskiej w organizacji "SuperSTARcia" jest Jedynka - podczas programu telewizyjną odsłonę naszego radiowego studia prowadzi Małgorzata Kościelniak, a jej gośćmi są uczestnicy i prowadzący show. Jeśli macie swoich faworytów i chcecie, by wasze pytania zostały zadane na wizji - piszcie na adres superstracie@polskieradio.pl. Artyści biorący udział w programie TVP2 będą także gościć w naszych audycjach muzycznych.

Ponadto codziennie w audycji "Muzyczna Jedynka" (w godz. 13.00-15.00) macie okazję wybrać swój ulubiony przebój w konkursie "SuperSTARcie w Muzycznej Jedynce", a dodatkowo w czwartki i piątki - szansę na zdobycie wejściówek na widownię show w studiu TVP2. Oryginalne wersje piosenek, które wykonywać będą gwiazdy SuperSTARcia w piątkowe wieczory, przez cały poprzedzający tydzień usłyszeć można TYLKO w radiowej Jedynce.

Co najbardziej zaskoczyło Kayah w programie "SuperSTARcie", dowiesz się z nagrania audycji.

"SuperSTARcie" w radiowej Jedynce od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-15.00, a w TVP2 w każdy piątek o 21.05.

"Cztery pory roku" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 9.00 a 12.00.

pg,tj

Czytaj także

SuperSTARcie Moniki Borzym: utożsamiam się rockandrollowcami

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 19:00
- Mają bardzo wiele wspólnego z jazzmanami, których miłość do muzyki również nie narodziła się na salonach. Powstała z potrzeby wolności i buntu - tłumaczyła w "Muzycznej Jedynce" Monika Borzym, która w pierwszym odcinku SuperSTARcia wykonała utwór zespołu Steppenwolf pt. "Born to be Wild".
rozwiń zwiń

Czytaj także

SuperSTARcie: Stanisław Karpiel-Bułecka odpadł z show

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2014 16:00
Wokalistka jazzowa Mo­ni­ka Bo­rzym najlepiej odnalazła się w re­per­tu­arze hiphopowym, który zdo­mi­no­wał trze­ci od­ci­nek Su­per­STARcia. Emo­cje pod­grzał wy­stę­pu­ją­cy w roli ju­ro­ra Liroy, który zachwycał się wy­stę­pem Ti­tu­sa. Z programem pożegnał się natomiast Stanisław Karpiel-Bułecka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

SuperSTARcie: Adam Sobierajski udowodnił, że ma "stajla"

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 12:00
- Zapraszam wszystkich hip-hopowców do opery. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie - mówił artysta, który w trzecim odcinku telewizyjnego show SuperSTARcie wykonał hip-hopowy przebój "Dla mnie masz stajla" grupy Trzeci Wymiar.
rozwiń zwiń