SuperSTARcie na jazzowo. Mietek Szcześniak na warsztat wziął Sinatrę

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2014 13:37
- Nie uniknie się porównań, jeśli wykonuje się piosenkę wylansowaną przez wielką gwiazdę. Natomiast zawsze można tę samą historię opowiedzieć po swojemu - opowiada w radiowej Jedynce wokalista, który wieczorem wykona piosenkę "Cheek to cheek".
Audio
  • W jazzowej odsłonie SuperSTARcia Mietek Szcześniak zaśpiewa utwór Franka Sinatry (Jedynka)
W odcinku popowym SuperSTARcia Mietek Szcześniak, wraz z chórem TGD, wykonał Heal the world Michaela Jacksona
W odcinku popowym SuperSTARcia Mietek Szcześniak, wraz z chórem TGD, wykonał "Heal the world" Michaela Jacksona Foto: TVP2

Uczestnicy SuperSTARcia już za sobą mają zmagania w rytmie rocka, musicalu, hip-hopu i popu. Przed nami piąty odcinek, w którym znów pożegnamy jednego uczestnika.

SuperSTARcie z Radiową Jedynką : wywiady, galerie, relacje >>>

Trenerką jazzowej odsłony SuperSTARcia będzie Urszula Dudziak. Jako trzeci za stołem jury, któremu przewdniczy Wojciech Mann, zasiądzie aktor Bartosz Opania.

- Chciałbym państwa zaprosić na odcinek z żywym big bandem pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki. "Cheek to cheek" wykonam tak po frankowemu sinatrowemu - zapowiada Mietek Szcześniak.

Odwiedź kanał muzyczny Polskiego Radia na YouTube >>>

(asz/ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

SuperSTARcie z Radiową Jedynką! Przepytaj gwiazdy, wybierz piosenki

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2014 14:06
W piątek 3 października w TVP2 ruszył nowy muzyczny show z udziałem gwiazd. Pierwszy Program Polskiego Radia przez cały czas trwania programu będzie prezentował konkursowe piosenki i rozmowy z gwiazdami programu. Zachęcamy słuchaczy do przepytywania gwiazd i udziału w konkursie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Wilk o udziale w SuperSTARciu: znalazłam się w towarzystwie najwyższej jakości

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2014 20:00
- Zależało mi, by byli tu ze mną ludzie, którzy są wspaniałymi artystami - o przygotowaniach do odcinków na żywo i przebiegu pierwszej odsłony "SuperSTARcia" opowiadała w Jedynce Kasia Wilk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kayah: każdy z uczestników SuperSTARcia próbuje sobie coś udowodnić

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 14:00
- Dla wielu z nich jest to okazja do przypomnienia publiczności o swojej wszechstronności, talencie i wrażliwości, a zarazem pokazania jacy są fajni i zdystansowanymi - mówiła w Jedynce Kayah, która był jurorką 4. odcinka telewizyjnego show "SuperSTARcie".
rozwiń zwiń