X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Potrzebne są tony dobra

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2014 19:59
W niedzielę 23 listopada już po raz 22. rozpocznie się akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". W całej Polsce odbędzie się z tej okazji "Wielka Uliczna Zbiórka Darów".
Audio
  • Małgorzata Kownacka, Bartosz Panek i Przemysław Chojnacki o akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" (Cztery pory roku/Jedynka)
W niedzielę 23 listopada w całej Polsce odbędzie się wielka uliczna zbiórka darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
W niedzielę 23 listopada w całej Polsce odbędzie się wielka uliczna zbiórka darów w ramach akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"Foto: materiały prasowe

Jeden ze sztabów akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" tradycyjnie znajdzie się w siedzibie Polskiego Radia w Warszawie (al. Niepodległości 77/85). - Będziemy czekać na Państwa od godz. 10.00 do 15.00. Wiemy, że wierni słuchacze przyjdą do nas jak zawsze z darami rzeczowymi - mówi Małgorzata Kownacka, dziennikarka Jedynki.

Potrzeby, jak co roku, są ogromne. - Zbieramy wszystko oprócz pieniędzy. Najbardziej potrzebne są żywność, odzież i zabawki; to czego wielu ludziom brakuje, a co dla nas jest czymś powszednim i tanim, czyli mąka, ryż, makaron, olej, herbata czy kakao. Co roku zbieramy te rzeczy i je zliczamy. To są naprawdę tony darów - tłumaczy Bartosz Panek, szef sztabu w Polskim Radiu i dziennikarz Dwójki.

"Wielka Uliczna Zbiórka Darów" (23 listopada) będzie miała zasięg ogólnopolski. - Zarejestrowaliśmy już 250 sztabów, a kolejne 120 czeka na rejestrację. Nasi wolontariusze w głównym biurze akcji w Radiu Lublin ciężko pracują, rejestrują i nadają sztabom numery. Wciąż w każdym przedszkolu, szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, uczelni czy parafii mogą powstawać nowe sztaby - zachęca Przemysław Chojnacki z Komitetu Organizacyjnego akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę".

Jak założyć sztab, dowiesz się dzwoniąc na bezpłatną infolinię pod numer 800-600-650 lub wchodząc na stronę www.pdpz.pl.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadził: Bogdan Sawicki

Goście: Przemysław Chojnacki (Komitet Organizacyjny akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"), Bartek Panek (szef sztabu akcji w Polskim Radiu), Małgorzata Kownacka

Data emisji: 19.11.2014

Godzina emisji: 9.00 - 12.00

pg,tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak