X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

E-prawnik - na pomoc niepełnosprawnym

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2015 15:48
- Można się z nami kontaktować mailowo, listownie, telefonicznie i przez Skype'a - informuje prezes Fundacji Pasje Marek Adamusiński.
Audio
  • W serwisie E-prawnik Fundacji Pasje niepełnosprawni otrzymają bezpłatną pomoc prawną oraz socjalną (Cztery pory roku/Jedynka)
Niepełnosprawni potrzebują m.in. informacji dotyczących przysługującego im dofinansowania, procedury uzyskania renty czy prawa pracy. W urzędach rzadko otrzymują kompleksową pomoc, a taką chce świadczyć serwis E-prawnik
Niepełnosprawni potrzebują m.in. informacji dotyczących przysługującego im dofinansowania, procedury uzyskania renty czy prawa pracy. W urzędach rzadko otrzymują kompleksową pomoc, a taką chce świadczyć serwis E-prawnikFoto: East News/Glow Images

Przygotowany przez tę organizację projekt E-prawnik zakłada pomoc prawną i społeczno-socjalną osobom niepełnosprawnym, ich rodzinom i współpracującym wolontariuszom. Dyżurujący prawnicy poinformują o obowiązujących przepisach, pomogą przygotować dokumenty, poinformują o prawach przysługujących w kontakcie z pracodawcą czy spółdzielnią mieszkaniową.

Jakie dane muszą podać osoby zgłaszające się do projektu E-prawnik i do kiedy będzie on trwał - dowiesz się słuchając całej rozmowy. Podajemy w niej także adres strony internetowej oraz godziny dyżurów ekspertów.

***
Tytuł audycji: Cztery pory roku
Prowadzenie: Roman Czejarek
Goście: Dorota Sikorska i Marek Adamusiński z Fundacji Pasje
Data emisji: 13.05.2015
Godzina emisji: 10.30

asz/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Niepełnosprawni: jak stworzyć przyjazne miejsce pracy?

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2015 08:27
W Polsce jest około 2 milionów niepełnosprawnych w wieku produkcyjnym. Pracuje tylko 1/4 z nich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zostań partnerem wyborów Miss Polski na wózku

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2015 16:21
- Niestety, nie udało się nam w tym roku uzyskać dotacji na nasz konkurs, więc każde wsparcie będzie mile widziane - mówi Katarzyna Wojtaszek, pomysłodawczyni wyborów.
rozwiń zwiń