Klasyczne CV nie oddaje bogactwa umiejętności osób 50+

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2015 11:32
Poszukujące pracy osoby w wieku 50+ często nie zdają sobie sprawy z tego, że posiadają zalety, które są pożądane przez pracodawców.
Audio
  • Ekspertka Barbara Głowacz i psycholog Jolanta Wąs o poszukujących pracy osobach w wieku 50+ (Cztery pory roku/Jedynka)
Umiejętności wynikające z hobby to również może być nasz atut
Umiejętności wynikające z hobby to również może być nasz atutFoto: Glow Images/East News

Zdaniem Barbary Głowacz z Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu "klasyczne CV nie oddaje bogactwa umiejętności osób będących w średnim wieku". Zgodziła się z nią psycholog Jolanta Wąs, która dodała, że osoby 50+ nie zawsze potrafią odpowiednio zaprezentować się potencjalnemu pracodawcy. Co zrobić, by zwiększyć swoje szanse?
By pomóc szukającym pracy z grupy wiekowej 50+ powstała strona witrynapracy.pl. Osoba, która zarejestruje się na portalu może zdiagnozować swoje umiejętności i stworzyć tzw. Portfolio Zawodowe. Z audycji dowiesz się, na jakiej zasadzie działa ta witryna i jak można za jej pośrednictwem znaleźć pracę.

''

Prowadzący audycję Roman Czejarek pochwalił się swoją cenną umiejętnością. Fotografia pochodzi z oficjalnej strony na Facebooku portalu Witryna Pracy 50+

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadził: Roman Czejarek

Gość: Barbara Głowacz (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu), Jolanta Wąs (psycholog)

Data emisji: 18.05.2015

Godzina emisji: 9.15
kk/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

E-prawnik - na pomoc niepełnosprawnym

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2015 15:48
- Można się z nami kontaktować mailowo, listownie, telefonicznie i przez Skype'a - informuje prezes Fundacji Pasje Marek Adamusiński.
rozwiń zwiń