Licytuj prace Przyjaciół radiowej Jedynki. Pomagaj dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2015 10:00
W poniedziałek rozpoczyna się licytacja prac Przyjaciół radiowej Jedynki, które powstały w ramach akcji Choinki Jedynki.
Autorzy prac licytowanych w poniedziałek 7 grudnia. Od lewej: Małgorzata Glinka-Mogentale, Krzysztof Kiljański, Anna Dymna, Irena Santor i Zbigniew Korpolewski, Marek Dutkiewicz
Autorzy prac licytowanych w poniedziałek 7 grudnia. Od lewej: Małgorzata Glinka-Mogentale, Krzysztof Kiljański, Anna Dymna, Irena Santor i Zbigniew Korpolewski, Marek Dutkiewicz

W tym roku obrazki pod hasłem "Magia świąt" namalowali: Danuta StenkaMarek Dutkiewicz, Irena Santor i Zbigniew Korpolewski, prof. Jan LubińskiGrażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Olaf Lubaszenko, Adam Ferency, Aneta Todorczuk-Perchuć, Ilona Felicjańska, Maria Niklińska, zespoły Blue Cafe i Pectus, Maja Bohosiewicz, Teresa Lipowska, Małgorzata Glinka-Mogentale z rodziną, Andrzej Komorowskiprof. Andrzej Markowski z córką Emilką, Tomasz Michniewicz, Elżbieta Dzikowska, Anna Czerwińska, Krzysztof Kiljański z rodziną, Robert Firmhofer z żoną Kingą i synem Mateuszem, Tomasz Sekielski z rodziną, Agnieszka Kunikowska. Namalowaną wspólnie pracę przekaże również trener polskiej reprezentacji Adam Nawałka i jego sztab szkoleniowy.

Specjalnie wykonany medalion przekazała też małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, która objęła patronatem honorowym naszą akcję charytatywną.

Namalowane prace zostaną zlicytowana na aukcjach, które odbywać się będą na antenie radiowej Jedynki w dniach od 7 do 11 grudnia. Zaczynamy w poniedziałek. Do wygrania będą prace Anny Dymnej, Marka Dutkiewicza, Małgorzaty Glinki-Mogentale, Krzysztofa Kiljańskiego oraz Ireny Santor i Zbigniewa Korpolewskiego. Natomiast wielki finał akcji Choinki Jedynki odbędzie się w sobotę (12.12)

>>> Regulamin licytacji w konkursie Choinki Jedynki

Akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia Choinki Jedynki odbywa się już po raz 14. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby  Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

***

Na licytację prac Przyjaciół Radiowej Jedynki w poniedziałek (7.12) w godz. 9.10-12.00 w audycji "Cztery pory roku" zapraszają Bogdan Sawicki i Małgorzata Raducha.

tj/mc

Czytaj także

Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 15:33
Małżonka prezydenta przekazała na aukcję medalion wykonany techniką decoupage’u. - Poświęciłam weekend, żeby go stworzyć - zdradziła Agata Kornhauser-Duda.
rozwiń zwiń